CreepypastyČlánky

Držitelka vzteku

Předmět 21. z 538

Držitelka vzteku

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitelka vzteku“. Recepční se bude zdát plachý, jelikož vám jen ukáže na dveře a odejde pryč.

Až těmi dveřmi projdete, budete mít před sebou schodiště, které postupně klesá do temnoty. Během toho, co budete scházet ty schody, začnete slyšet výkřiky. Ony výkřiky budou pocházet z neidentifikovatelného zdroje. Přestane-li křik, zařvěte do temnoty: „Pokračujte v činnosti! Nechci vás vyrušovat!“ Pokud se křik nevrátí, tak už pro vás není záchrany. Zemřete předtím, než vám dojde, co se stalo. Pokud se však vrátí, můžete pokračovat.

Časem uvidíte světlo vycházející z prasklin ve dveřích.

Projděte těmito dveřmi a ocitnete se v místě, které bude vypadat jako středověký žalář. Místo svítilen tam budou vyprázdněné lebky se svíčkami uvnitř a podél stěn kostry. Před zapáleným krbem bude stát dřevěný stůl. Na tomto stole bude ležet useknutá hlava čtyřleté holčičky hledící dopředu skelnýma očima.

Přistupte ke stolu a podívejte se té hlavě do očí. Jasným, autoritativním tónem se zeptejte: „Kdo jim zabrání v tom, aby se spojily?“ Ta hlava se vám podívá do očí a poví vám o jednom muži. Řekne vám celý jeho příběh od jeho násilného porodu až do toho, co dělá právě teď. Jeho činy vám budou vylíčeny v děsivých detailech. Je to vrah, jakého ještě nikdy nikdo neviděl. Naprostý šílenec.

Pokud vám hlava na konci příběhu řekne: „Poslouchá naši konverzaci,“ tak budete odtaženi z místnosti a už o vás nikdy nikdo neuslyší. Zažijete ty nejhorší věci, které kdy byly vymyšleny a budete udržováni při životě dokud je nezakusíte všechny.

Řekne-li vám však „Je jinde,“ tak vás hledá a nepřestane do té doby než budete buď mrtví, nebo se všechny Předměty spojí. Ta hlava vám následně řekne, abyste ji zvedli. Zvedněte ji za vlasy a podívejte se na místo na stole, kde ležela. Bude tam jehla pokrytá zaschlou krví, spermatem, hnisem a mnoha dalšími neidentifikovatelnými látkami.

Ta jehla je Předmět 21. z 538. Lov začal a hodiny běží.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Článek: Chodby

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!