CreepypastyČlánky

Držitel chaosu

Předmět 22. z 538

Držitel chaosu

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakékoliv nemocnice a zeptejte se, zda můžete navštívit toho, kdo si říká „Držitel chaosu“. Recepční začne kroutit hlavou a mlátit pěstmi do stolu. Zeptejte se ho ještě třikrát a on se potichu zvedne a zavede vás do místnosti, která v sobě bude mít pouze jedny dveře. Ty, kterými jste do ní vešli. Musíte zavřít oči, protože jinak již navždy oslepnete. Do konce svého života už neuvidíte nic kromě naprostého chaosu.

Pokud jste svoje oči zavřeli včas, tak po hodině zmateného postávání uslyšíte tichý hlásek zvolat „Máš je?“ Neodpovídejte na tuto otázku. Místo toho dupněte a otevřete své oči. Pokud před sebou uvidíte velké pole, tak jste uspěli v první polovině vašeho úkolu. Uvidíte-li však ohnivou pláň smrti a zmrzačení, pak už pro vás není naděje. Budete pohlceni vašimi vlastními myšlenkami na vaše největší strachy.

Jděte směrem k zapadajícímu slunci tímto travnatým polem celou jednu hodinu než dojdete k holému stromu bez listí. Až se dostanete blíž, zjistíte, že je celý strom tvořený z kostí a má kolem sebe kaluž krve. Plně se do této krve ponořte. Až se vynoříte, ucítíte, jak vám kostěná ruka vloží něco do dlaně. Bude to malá ampulka. Napijte se z ní a ocitnete se na recepci v nemocnici.

Tato ampulka je Předmět 22. z 538. Nastal čas a démoni volají.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Staré křivdy

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!