CreepypastyČlánky

Oční kontakt / Eye Contact

Oční kontakt / Eye Contact

Všichni jsme to zažili, no ne? Ten náhlý pocit toho, že se na Vás někdo dívá. Po zádech Vám projede mráz a vy jste přesvědčeni o tom, že musíte najít zdroj tohoto pocitu. Rozhlédnete se okolo sebe a najednou vidíte, jak se na Vás někdo dívá. To Vás vyděsí ještě víc, ale po pár trapných momentech to odejde. Vy i ta druhá osoba jdete svojí cestou a už nikdy v životě se neuvidíte.

Nebo snad ano?

Čím to je, že se nám vždy dostane takového pocitu, když se podíváme na jinou osobu? Řeknu Vám proč. Je to proto, že oni nejsou lidské bytosti. To. Ani. Náhodou.

Vypadají úplně stejně jako my,

mluví jako my, chovají jako my, ale přeci jenom je na těch kreaturách, které nás takto zesměšňují, něco zvláštního. Každá z nich je v jejich životě určená určitým lidem. Nevědí kdo jsou nebo jak vypadají. Prostě obyčejní lidé jako vy nebo já. Když naleznou toho jednoho konkrétního člověka, tak s ním naváží oční kontakt. Od toho momentu jsou s Vámi svázáni „svazkem smrtelnosti“. To znamená, že pokud zemřete vy, tak oni také.

To není tak strašné, nebo jo? Pokud bych byl já takto na někoho napojen, tak bych se je osobně pokusil ochraňovat. Vy snad ne?

Pamatujete na ten mráz? Ten děsivý pocit ledu jedoucího po vaší páteři? To jsou vaše vzpomínky a budoucnost. Oboje se kopírují a ukládají v jejich myslích. Ale co? Tak vědí vaše osobní tajemství. Neznamená to, že Vám něco provedou. Například že by Vám ukradli peníze nebo něco takového. Ale opravdu. Tohle nikdo z nich nedělá.

Představte si následující.

Před nějakou dobou jste někoho potkali. Někoho úplně náhodného. Kdo kdy řekl, že to není například další Hitler? Pokud bych byl obdařen tím, že bych znal mysl takového člověka… bylo by mi jedno, že zemřu. Do té doby dokud by padli se mnou.

Ale tak… ono to vlastně není tak strašné. Jasně, je to vzácné. A na světě jsou určitě i dobří lidé. Jen se těžko hledají. Pokud bych já v něčím srdci uviděl extrémní dobro, tak bych je chtěl ochraňovat. Kvůli sobě, ano, ale i kvůli nim. Jako anděl strážný, no ne?

Prostě…

zapamatujte si jednu věc. Zapamatujte si to co Vám teď řeknu, protože pokud jste jako já, tak Vás to přinutí změnit způsob, kterým přemýšlíte o svém životě. Možná Vás to ochrání od toho, aby Vás jeden z nich dostal.

Lidstvo je neuvěřitelně zlé.

Zdroj: Eye Contact
Další creepypasta: Vents/Ventilace

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!