ČlánkyCreepypasty

Držitel nenávisti

Předmět 23. z 538

Držitel nenávisti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakékoliv nemocnice a zeptejte se, zda můžete navštívit „Držitele nenávisti“. Recepční vám pevně potřese rukou, podívá se vám přímo do očí a řekne „Trvalo ti to dost dlouho“. Následně vám podá klíč k místnosti 532 a řekne vám, abyste šli levou chodbou.

Během toho, co půjdete tou chodbou, uslyšíte šílené chechtání. Pokud přestane, zařvěte „Já se tě nebojím!“ Nezačne-li znovu, pak utíkejte tak rychle, jak jen budou vaše nohy stačit. Bude-li však pokračovat, můžete jít dál. Zastavte se až přijdete k místnosti 532. Dveře budou pokryté škrábanci, šrámy a různými spáleninami.

Bude na nich také malé,

kupodivu nepoškozené, skleněné okénko. Koukněte se dovnitř. Pokud v té místnosti bude postava, stojící zády k vám, odejděte jak nejpotišeji to dokážete. Je-li však prázdná, odemkněte dveře a vejděte. Do místnosti bude skrze okno, to jediné, které tam bude, prosakovat červené světlo.

Podíváte-li se skrze toto okno, vaše oči puknou a výkřik, který z vás následně vyjde, bude to poslední, co v životě uděláte. Ona místnost je malá, její stěny pokryté krví a malá zahalená postava sedí v jejím středu.

Odpoví pouze na jednu otázku: „Proč nenávidí?“ Zahalená postava vzlétne do vzduchu a odhalí groteskně znetvořenou bytost. Ta vám odpoví na vaši otázku v příšerných detailech. Poté, co skončí s vyprávěním, zkolabuje, jako kdyby z ní spadlo obrovské břemeno, a odplazí se do rohu.

Zpoza dveří začnete slyšet zvláštní, nelidské ječení, které bude pořád blíž a blíž. Vaší jedinou nadějí je zabalit se do pláště té osoby a vrhnout se z okna. Pokud vás nikdo nesledoval, pak se probudíte následující den na trávníku před nemocnicí, pohodlně zabalení v plášti.

Ten plášť je Předmět 23. z 538. Skryje vás před jejich nenávistí.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Článek: Nepovedený rituál

Zatím bez hodnocení.

Jak se ti líbil příspěvek?

Štítky

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Podívej se

Close
Back to top button
Don`t copy text!
Close
Close