CreepypastyČlánky

Držitel nenávisti

Předmět 23. z 538

Držitel nenávisti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakékoliv nemocnice a zeptejte se, zda můžete navštívit „Držitele nenávisti“. Recepční vám pevně potřese rukou, podívá se vám přímo do očí a řekne „Trvalo ti to dost dlouho“. Následně vám podá klíč k místnosti 532 a řekne vám, abyste šli levou chodbou.

Během toho, co půjdete tou chodbou, uslyšíte šílené chechtání. Pokud přestane, zařvěte „Já se tě nebojím!“ Nezačne-li znovu, pak utíkejte tak rychle, jak jen budou vaše nohy stačit. Bude-li však pokračovat, můžete jít dál. Zastavte se až přijdete k místnosti 532. Dveře budou pokryté škrábanci, šrámy a různými spáleninami.

Bude na nich také malé,

kupodivu nepoškozené, skleněné okénko. Koukněte se dovnitř. Pokud v té místnosti bude postava, stojící zády k vám, odejděte jak nejpotišeji to dokážete. Je-li však prázdná, odemkněte dveře a vejděte. Do místnosti bude skrze okno, to jediné, které tam bude, prosakovat červené světlo.

Podíváte-li se skrze toto okno, vaše oči puknou a výkřik, který z vás následně vyjde, bude to poslední, co v životě uděláte. Ona místnost je malá, její stěny pokryté krví a malá zahalená postava sedí v jejím středu.

Odpoví pouze na jednu otázku: „Proč nenávidí?“ Zahalená postava vzlétne do vzduchu a odhalí groteskně znetvořenou bytost. Ta vám odpoví na vaši otázku v příšerných detailech. Poté, co skončí s vyprávěním, zkolabuje, jako kdyby z ní spadlo obrovské břemeno, a odplazí se do rohu.

Zpoza dveří začnete slyšet zvláštní, nelidské ječení, které bude pořád blíž a blíž. Vaší jedinou nadějí je zabalit se do pláště té osoby a vrhnout se z okna. Pokud vás nikdo nesledoval, pak se probudíte následující den na trávníku před nemocnicí, pohodlně zabalení v plášti.

Ten plášť je Předmět 23. z 538. Skryje vás před jejich nenávistí.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Článek: Nepovedený rituál

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!