CreepypastyČlánky

Držitelka barvy

Předmět 24. z 538

Držitelka barvy

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit „Držitelku barev“. Recepční na vás vzhlédne a nesměle se na vás usměje předtím, než vám podá svou ruku. Musíte počkat přesně osm sekund než jí podání ruky opětujete, jinak vás samotné barvy odmítnou a nebudete moct vstoupit.

Recepční se postaví a odvede vás k cele, otevře její dveře a ukáže vám, abyste vešli dovnitř. Vevnitř té cely najdete dva malé chlapce oblečené v odstínech šedé, jejichž kůže a vlasy budou vypadat, jakoby se z nich vytratila veškerá barva. Jeden má dlouhé vlasy a bílé oblečení, zatím co ten druhý nosí černý oblek a vlasy má krátké. Dívejte se pouze do očí toho bílého, jelikož jsou normální. Oči toho černě oděného chlapce by vás dohnaly k šílenství.

Každý z nich bude mít na sobě jednu rukavici a natáhnou k vám obě ruce. Vezměte je pouze za ty s rukavicemi, jelikož dotknete-li se kůže toho černě oděného chlapce, tak zažijete tu nejhorší agónii v celém vesmíru, ale nezemřete a on se vás nepustí. Pokud se dotknete kůže toho bíle oděného chlapce, pak ucítíte více slasti, než jste kdy v životě zažili, ale on se vás brzy pustí a vy už ji nikdy v životě nepocítíte. Bez ohledu na to, jak moc po ní budete toužit. Vaše touha vás zabije.

Chlapci se na sebe podívají a jednou kývnou hlavami.

Pokud hlavami zavrtí, zavřete oči a rychle řekněte „Nejsem to, co hledáte, ale můžu vám pomoct.“ Až tohle řeknete, oba se zasmějí, zatáhnou vás za ruce, otevřou padací dveře v jejich cele a sestoupíte do temnoty. Nyní budou do nekonečna hovořit jednohlasně o jejich bohatství a všech věcech, které mají. Mnohokrát se vás zeptají, zda jim závidíte. Pokaždé jim musíte odpovědět „Ano.“ Váš osud je nyní v rukou těchto chlapců.

Schody, které budete scházet, jsou dlouhé a čím dal tím širší. Po čase jeden z chlapců půjde před vás a druhý za vás. Pokud půjde dopředu černě oděný chlapec, považujte se za šťastné. Máte v zádech život. Půjde-li však dozadu, pak bude vaše smrt trýznivá. Shodí vás totiž dolů ze schodů do propasti pod nimi.

Po zdánlivě nekonečné cestě dorazíte na konec schodů a oba chlapci vás postrčí směrem k velkým skleněným dveřím. Budou na vás zírat se slzami v očích a poví vám, že dál s vámi už nemohou. Ukáží vám na ty dveře a vy do nich musíte vejít.

V místnosti za nimi je úplná tma.

Tedy až na malé světýlko přesně uprostřed ní. V onom světle stojí žena, která je stejně jako ti chlapci úplně bez barvy. Její vlasy i oděv sahají až po zem, oboje tak bílé, jako její kůže. Její oči, celé bílé, na vás zírají prázdným pohledem. Pokud se na vás usměje, tak jste ji pobavili. Následně projasní celou místnost svým světlem a vy se připojíte do její sbírky svíjejících se těl, kterou má pod její skleněnou podlahou.

Zamračí-li se však na vás, tak se k vám otočí zády a osvětlí část místnosti za ní, čímž probudí sedm dalších stvoření. Chechtajícího se muže, který je čistě v černém, plačícího muže oblečeného v bílém, vrčícího muže s pronikavýma červenýma očima, šklebící se ženu, nosící pouze růžové okvětní lístky, dívku bez emocí zahalenou do zelené, neduživého muže se stříbrnými vlasy a usmívajícího se džentlmena pokrytého bohatstvím.

Oni budou vašimi soudci.

Musíte si vybrat tu osobu, která vám bude připadat spravedlivá a jít k ní. Po cestě se zeptejte „Kdy se vás zbaví?“ Pokud jste si vybrali špatnou barvu, tak se na vás ta barva bude děsivě usmívat a vy zanedlouho ucítíte, jak se propadáte do nicoty.

Pokud jste si vybrali tu správnou barvu, tak vám ta barva odpoví odporným křikem a se strachem ukáže na ženu stojící ve středu místnosti. Ostatní na vás budou nadávat v mnoha jazycích a vy pocítíte, jak vám tělem prochází bodavá bolest. Brzy na to vámi vybraná barva vystoupí vpřed, obejme vás a pošeptá vám do ucha její odporné příběhy. Příběhy o vaší zkáze, o zkáze světa, kdy každý dech zmizí. Ani se nehněte.

Nadávky přestanou a v místnosti se rozsvítí. Všech sedm na vás teď kouká. Tam, kde předtím stála ta žena, bude malé peříčko, podobné tomu hrdličky, které bude neustále měnit svou barvu.

Toto peříčko je Předmět 24. z 538. S ním můžete vzít, co bylo jejich.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Článek: Nepovedený rituál

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!