CreepypastyČlánky

Držitel oběti

Předmět 48. z 538

Držitel oběti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel oběti“. Následně by měl mít recepční výraz plný blaženosti a bude vás ignorovat.

Požádejte ještě dvakrát. Další zaměstnanec vás odvede do nejvyššího patra budovy a pak ještě o jedno víš. To bude v nepoužívané, temné části budovy. Bude se zdát, že je ve výstavbě. Uslyšíte-li zvuky práce, trvejte na tom, aby vás zavedli k dílovedoucímu. Ten zaměstnanec si uvědomí, že vás neobelhal a odvede vás na to správné podlaží.

Uslyšíte nekonečné úpění odrážet se od stěn v oblasti nejdál od vás. Je nesmírně důležité, abyste poslouchali odkud se ten zvuk ozývá. Pokud se zdroj zvuku změní, stůjte nehnutě na pět sekund a natáhněte svoji pravou ruku, ukazujíc svoji dlaň temnotě.

Pokud ucítíte něco jako tisíce nejvíce odporných brouků,

kteří existují, lézt po vaší ruce, necukejte sebou a nevyjde ani hlásku. Pokud jedno z toho uděláte, pak už vás nic nezachrání. Pokud ten pocit zmizí, pokračujte dál. Až dorazíte na konec chodby něco rozsvítí světla.

To světlo odhalí tisíce mrtvol, které dohromady tvoří podlahu, aby ukázaly co vše musíte obětovat, abyste získali tento Předmět do vlastnictví. Po vaší pravici budou dveře. Otevřete je.

Až překročíte práh dveří, ocitnete se v kanceláři. Na židli na druhé straně místnosti bude muž sedící čelem k vám. Bude s někým hovořit po telefonu, ze kterého bude kapat krev, ale nebude mít žádný hlas. Odmlčí se však až se ho zeptáte na tuto otázku:

„Proč jsem byl vybrán?“

Podá vám ten zakrvácený mobil. Vezměte si ho a poslouchejte. Chraplavý hlas vám popíše smysl Předmětů a proč jste byli vybráni a vy se budete nekontrolovatelně klepat.

Ten mobil je Předmět 48. z 538. Ti, kteří dokáží vydržet poslouchat, se dozví pravdu.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Pohyblivá panenka

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!