CreepypastyČlánky

Držitelka začátku

Předmět 2. z 538

Držitelka začátku

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro mentálně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až se dostanete na recepci zeptejte se, zda můžete navštívit někoho kdo si říká „Držitelka začátku“. Na tváři recepčního se objeví malý úsměv. Skoro jakoby vám chtěl říct „Ty hlupáku.“

Následně vás onen recepční povede chodbou, která se bude zdát, že vede tam, kam by neměla. Fyzicky by toto místo nemělo kdekoliv v této instituci ani existovat, ale přesto tu je. Ona chodba bude neustále tichá, i pokud se pokusíte udělat nějaký zvuk. Výkřiky zaninknou předtím, než opustí vaše ůsta a kroky budou tlumené. Váš průvodce vám po chvilce ukáže na dveře.

Pokud vstoupíte, tak se ocitnete v útulné místnosti plné vůně příjemného, avšak nerozpoznatelného parfému. V prostředku místnosti uvidíte nádhernou ženu, která bude vypadat jako by něco jemně držela ve svých rukou. Pokud se však podíváte lépe, tak zjistíte, že vlastně nedrží vůbec nic.

V této místnosti bude stejné ticho jako v oné chodbě, ze které jste zrovna přišli. Můžete se snažit jak chcete. Jedinou výjimkou je, že se můžete zeptat na tuto otázku: „Proč byly rozděleny?“ Ta žena vám to hned vysvětlí v příšerných detailech. Každý hrůzný okamžik historie, každý výprask, každou válku a každé znásilnění. Žádná nespravedlnost v tomto světe neunikne vašim uším. Až domluví, tak vše opět ztichne. Je už pouze na vás, co uděláte z těmito informacemi.

Ona žena je Předmět 2. z 538. Už je jen na vás, zda se mají spojit, či ne.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Experiment Harbinger

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!