CreepypastyČlánky

Držitel konce

Předmět 1. z 538

Držitel konce

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel konce“.

Pokud bude mít recepční výraz plný až dětinského strachu, tak vás zavede do jedné z cel. Ta bude v sekci skryté hodně hluboko v budově. Vše co uslyšíte budou ozvěny rozléhající se chodbami. Ozvěny toho, jak si někdo povídá sám se sebou. Budou v jazyce, kterému nebudete rozumět, avšak vaše samotná duše pocítí nepopsatelný strach.

Pokud mluvení někdy během vaší cesty ustane, tak se zastavte a rychle řekněte nahlas „Jen tudy procházím. Chci si promluvit.“ V případě, že ani po tom, co tohle řeknete, nic neuslyšíte, utečte. Odejděte. Za žádnou cenu se nezastavujte, nechoďte domů, nepřespávejte v hotelu, prostě se dál hýbejte a spěte tam, kde vaše tělo odpadne. Následujícího rána zjistíte, zda jste utekli.

Pokud se však hlasy opět začnou linout chodbami až tato slova řeknete, můžete pokračovat. Až dorazíte k oné cele, tak si všimnete toho, že se jedná o místnost bez oken s osobou v rohu, která mluví neznámým jazykem. V rukou bude něco jemně držet.

Ona osoba odpoví pouze na jednu otázku: „Co se stane, když se všechny spojí?“

Potom, co se na to zeptáte, se vám ta osoba podívá přímo do očí a odpoví vám v hrozivých detailech. Hodně lidí se v té cele zblázní, někteří se ztratí brzy po setkání s tou osobou a pár spáchá sebevraždu. Většina však udělá tu nejhorší věc a podívá se na onen předmět, který dřímá v rukou té osoby. Také to budete chtít udělat. Ale vězte, že pokud to uděláte, tak vaše smrt bude krutá a neskutečně hrůzná.

Zemřete v té místnosti rukama oné osoby.

Jedná se o Předmět 1. z 538. Nikdy se nesmějí spojit. Nikdy.

Následující Předmět -}

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Mistr Taijutsu

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!