CreepypastyČlánky

Držitel strachu

Předmět 35. z 538

Držitel strachu

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel strachu“. Pokud jste přišli ve správný čas, recepční vás zavede do komory bez podlahy. Se zlomyslným úsměvem na tváři vás do té díry shodí a zavře dveře.

Během toho, co budete padat touto propastí, nesmíte cítit byť náznak strachu. Pokud ho ucítíte, okamžitě dopadnete na špičaté kůly na jejím dně a potkáte se s příšernou smrtí. Vydržíte-li to však, pak se váš pád zpomalí a nakonec přestanete padat úplně. Budete stát v temné místnosti. Do této temnoty můžete vyslovit pouze jediné: „Jaká je jejich zbraň?“

V místnosti se okamžitě rozsvítí.

Okolo vás bude všechno čeho se bojíte. Ve středu bude stvoření, které na sebe vezme podobu vašeho největšího strachu. Ani jednou nesmíte ucuknout nebo se snažit vyhnout tomu stvoření, jinak vás roztrhá na kusy tou nejbolestivější možnou cestou.

Musíte zírat na váš největší strach během toho, co vám poví svůj příběh v nesnesitelných detailech. Řekne vám o všech straších na světě, od těch nejmenších po ty největší, ve vší jejich hrůze. Až to stvoření skončí, zeptá se vás, čeho se bojíte vy. Nyní musíte vy tomu stvoření říct o všech vašich straších bez toho, abyste se rozhlíželi po místnosti. Pokud byť na jeden z nich zapomenete, budete pohlceni vaším vlastním strachem a nezbude z vás nic víc než schránka.

Řeknete-li mu však o všech vašich straších, pak to stvoření zakřičí a ten křik vás odhodí zpět skrze stěnu za vámi. Až se přestanete hýbat, ocitnete se naproti komoře, do které jste předtím vešli, v níž bude zrcadlo.

To zrcadlo je Předmět 35. z 538. Odráží váš největší strach. To je jejich zbraň.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Já Proxy

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!