CreepypastyČlánky

Držitel zapomnění

Předmět 34. z 538

Držitel zapomnění

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel zapomnění“. Pokud se na vás recepční podívá a nahlas polkne, následujte ho do místnosti hluboko v budově, daleko hlouběji než jste si mysleli, že je možné. Recepční vám otevře dveře a podívá se na vás se strachem. Jste-li odvážní, vejděte dovnitř. Jste-li však zbabělí, okamžitě utečte.

Vevnitř v té místnosti je pouze jedna židle. Sedněte si na ni. Pokud kdykoliv začnete cítit strach, zvedněte se a odejděte. Stále ještě můžete utéct. Rozhodnete-li se zůstat, musíte sedět a čekat dokud světla v místnosti neprobliknou. Nestůjte. Nezvedejte se. Pokud nebudete sedět až ta světla probliknou, spadnete do nicoty mezi světy a stanete se jídlem pro její groteskní obyvatele.

Až ta světla probliknou, musíte okamžitě zavřít oči.

Zírání na nicotu by zničilo vaši mysl. Pouze až uslyšíte muže si odkašlat je smíte otevřít. Budete v temném žaláři připoutáni k židli pavučinou ebenových řetězů. Okolo vás budou hlavy napíchnuté na krví nasátých kůlech a před vámi bude stát muž oděný jako popravčí. Dívejte se mu do očí; nedívejte se nikam jinam a neukazujte ani slabý náznak strachu, protože pokud tak uděláte, přidá si vaši hlavu do své sbírky.

Jedinou věc, kterou můžete říct bez toho, abyste byli setnuti, je otázka „Co přinesou?“ Popravčí se nelidsky zasměje a následně hlavy nabodnuté na kůly začnou hovořit.

Budou mluvit o hrůzách, popravách, jejich individuálních koncích, ale vy nesmíte spustit váš pohled z popravčího, jinak budete i vy mluvit o vaší smrti. Časem vám i on poví o svém konci, o tom, co mu přinesli. Až skončí sejme svou masku a odhalí, že má místo hlavy pouze lebku. Se zachechtáním zamává rukama a svět se ponoří do temnoty.

Až se světlo vrátí, budete klidně sedět v loby instituce, ve které jste začali. Ve vašem klíně bude ležet maska popravčího.

Ta maska je Předmět 34. z 538. Viděli jste, co přináší. Zastavíte je?

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Já Proxy

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!