CreepypastyČlánky

Držitel kovadliny

Předmět 53. z 538

Držitel kovadliny

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi na světě, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či nemocnice a řeknete recepčnímu, že si přejete vidět „Držitele kovadliny“. Moment, hodina, nebo dokonce věčnost uběhnou během toho, co se budete dívat na to, jak se mu v očích odráží každé selhání světa. Uvidíte, jak to skončí – dcery trhající kusy masa z jejich matek háky z kovu a kostí, otce hodující na očích jejich synů – a budete si vědomi toho, že to vy můžete za jejich mučení. Jejich utrpení bude vaším vlastním a jediný způsob, jak utéct, je připojit se k jejich pláči, ale nedávejte najevo, že tohle víte, jinak se od vás recepční otočí a s ním i veškerá naděje.

Uběhne moment,

hodina, nebo dokonce věčnost a recepční sklopí oči, otočí se a otevře dveře za ním. Opatrně ho následujte; je zrádný a nechá vás na temných místech, kde vaše výkřiky nikdo neuslyší a kde vaše kosti nikdy nenajdou. Na konci této cesty, až vám budou pod nohami praskat lebky nemluvňat, najdete mladého muže připoutaného k železné desce. Váš průvodce se otočí a nabídne vám v jedné ruce kladivo a ve druhé nůž.

Vezmete-li si ten nůž, zanevřete na své hledání a měli byste žádat o rychlý konec. Toho se vám nedostane. Měli byste si vzít to kladivo a až tak uděláte, zarazte ho tomu mladému muži do hlavy víc než vší vaší sílou. I když je nevinný, nemějte slitování, jelikož slitování vás opustilo.

Pokryjte lebky u vašich chodidel krví,

kterou jste právě prolili. Až splatíte jejich dluh, budete přeneseni do vašeho světa ven před ústav. To kladivo bude stále ve vaší ruce; ta krev se nikdy nesmyje. Jeho žízeň byla prozatím uhašena.

To kladivo je Předmět 53. z 538. Bude použité pouze jednou k rozpolcení světa a nalezení skrytého srdce, které bije vevnitř. Modlete se za to, aby to nebyla vše ruka, která ho bude držet.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Můj soused Ted

Zatím bez hodnocení.

Jak se ti líbil příspěvek?

Štítky

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!
Close
Close