CreepypastyČlánky

Držitel kovadliny

Předmět 53. z 538

Držitel kovadliny

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi na světě, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či nemocnice a řeknete recepčnímu, že si přejete vidět „Držitele kovadliny“. Moment, hodina, nebo dokonce věčnost uběhnou během toho, co se budete dívat na to, jak se mu v očích odráží každé selhání světa. Uvidíte, jak to skončí – dcery trhající kusy masa z jejich matek háky z kovu a kostí, otce hodující na očích jejich synů – a budete si vědomi toho, že to vy můžete za jejich mučení. Jejich utrpení bude vaším vlastním a jediný způsob, jak utéct, je připojit se k jejich pláči, ale nedávejte najevo, že tohle víte, jinak se od vás recepční otočí a s ním i veškerá naděje.

Uběhne moment,

hodina, nebo dokonce věčnost a recepční sklopí oči, otočí se a otevře dveře za ním. Opatrně ho následujte; je zrádný a nechá vás na temných místech, kde vaše výkřiky nikdo neuslyší a kde vaše kosti nikdy nenajdou. Na konci této cesty, až vám budou pod nohami praskat lebky nemluvňat, najdete mladého muže připoutaného k železné desce. Váš průvodce se otočí a nabídne vám v jedné ruce kladivo a ve druhé nůž.

Vezmete-li si ten nůž, zanevřete na své hledání a měli byste žádat o rychlý konec. Toho se vám nedostane. Měli byste si vzít to kladivo a až tak uděláte, zarazte ho tomu mladému muži do hlavy víc než vší vaší sílou. I když je nevinný, nemějte slitování, jelikož slitování vás opustilo.

Pokryjte lebky u vašich chodidel krví,

kterou jste právě prolili. Až splatíte jejich dluh, budete přeneseni do vašeho světa ven před ústav. To kladivo bude stále ve vaší ruce; ta krev se nikdy nesmyje. Jeho žízeň byla prozatím uhašena.

To kladivo je Předmět 53. z 538. Bude použité pouze jednou k rozpolcení světa a nalezení skrytého srdce, které bije vevnitř. Modlete se za to, aby to nebyla vše ruka, která ho bude držet.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Můj soused Ted

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!