CreepypastyČlánky

Držitel znechucení

Předmět 52. z 538

Držitel znechucení

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel znechucení“. Tvář recepčního lehce zezelená, on se omluví a odejde na nejbližší toaletu. Další recepční se objeví vedle vás a požádá vás, abyste ji následovali. Pro teď ji poslouchejte.

Odvede vás k obyčejným dveřím s číslem; možná si je odněkud pamatujete. Skoro jako kdybyste tu před dlouhou dobou byli. Neřeknu vám, jaké číslo na těch dveřích bude, ale pokud to není to správné, váš osud bude plný věčné bolesti a nevolnosti. Pokud to číslo na dveřích bude to správné, ocitnete se v místnosti, která bude vypadat podobně jako lidský žaludek. Uvidíte natrávené jídlo pokračující do nižších částí trávicího cyklu. Bude to vypadat daleko hůř než jste si to představovali.

Jednoduše počkejte až do místnosti spadnou dveře a vejděte do nich. Pokud do nich nebudete moct vejít, pak budete pomalu stráveni stejně jako všechno ostatní v té místnosti.

Pokud se vám podaří vejít do těch dveří,

ocitnete se v místnosti s čistými, bílými stěnami. Ty jsou jedny z mála věcí, ze kterých Držitel nešílí. Vy však jednou z těch věcí nejste, takže buďte pro všechny případy připraveni utíkat jak rychle to jen půjde. Přistupte k holčičce ve středu místnosti a zeptejte se jí: „Co je podle vás čisté?“ Podívá se na vás, otevře svá ústa a pokusí se promluvit. Nepůjde jí to však a místo toho se pozvrací na podlahu. Držte své oči zavřené po celou dobu, co ji uslyšíte vyprazdňovat její žaludek.

Až vše utichne, znovu otevřete oči a jděte tam, kde stála ta holčička. Seberte prášky u vašich chodidel.

Tyto prášky jsou Předmět 52. z 538. Dáte-li si jeden, zmizíte stejně jako to děvče.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Můj soused Ted

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!