ČlánkyCreepypasty

Blind Maiden Website

Blind Maiden Website

Existuje stránka, která nabízí svým uživatelům možnost zažití ,,vrcholové hrůzy“. Webová stránka s názvem Blindmaiden.com je prý web určený pro přízrak mrtvé dívky, který vstoupí do domů lidí, kteří si tuto lokalitu prohlíželi.

Nicméně bez ohledu na to, jak moc se snažíte, vám prohlížeč nedovolí vstoupit na onu stránku. Ukáže se vám, že k přístupu na tuto stránku je nutné počkat přesně do 00:00, také se ujistěte, že je noc nového měsíce. Musíte být sami ve vašem domě a všechna světla musí být vypnuta.

Pokud splníte tyto podmínky, bude vám umožněn přístup na stránku

Jakmile vstoupíte, ukáže se vám sestřih rychle se zobrazujících fotografií. Na fotografiích jsou dívky a chlapci bez očí s tvářemi zkroucenými nepředstavitelným děsem. Poté se vám na obrazovce ukáže:

Tato webová stránka vás seznámí s úplně jinou úrovní děsu.

Děs, který bude využívat všech vašich pět smyslů

Musíte být velmi opatrní, aby jste na nic neklikli omylem.

Budete čelit reálným zkušenostem s absolutní hrůzou.

Klikněte na tlačítko přijmout, aby jste se aktivně připojili.

Pokud kliknete na odmítnout, budete odměněni přístupem do archivu se všemi hrůznými obrázky. Je to docela drsné. Nicméně pokud kliknete na přijmout, již nebude cesty zpět.

Zpečetili jste svůj osud a věřte mi, ZAŽIJETE pravou hrůzu

Po přijetí ucítíte, jak do vašeho domova vstupuje zlověstná silueta přes váš monitor. Duch se pak přiblíží a vstoupí do místnosti, kde jste vy. Uvidíte na monitoru vlastní záda a ucítíte něčí přítomnost za vámi.

Najednou se budete cítit, jako by vám někdo poklepal na rameno, a když se otočíte, uvidíte obličej Slepé Maiden, jak křičí hrůzou. Výkřik bude to poslední, než vás zabije.

Slepá Maiden vám vyrve oči a vyfotí si váš vyděšený výraz

Gratuluji. Úspěšně jste dokončili rituál a za odměnu bude tato fotka navždy součástí galerie webových stránek, stejně jako ostatní fotky lidí, kteří byli tak pitomí nebo zvědaví a klikli na přijmout. A ano, pokud jste vyhledavatel vzrušení, pak si to užijete a budete naprosto milovat posledních pár okamžiků vašeho života.

Další Creepypasta: Creepy Crawlies – Feel Them Crawling

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!