Články

CreepyCon 2019

Zveme vás na CreepyCon 2019

Co je CreepyCon?

CreepyCon 2019 je třídenní festival, který se zaměřuje na téma záhad, hororu, creepypast a městských legend. Právě městské legendy jsou hlavním tématem tohoto ročníku. Můžete se těšit na zajímavé přednášky a ještě zajímavější hosty.

CreepyCon 2019 se bude konat v Oslavanech u Brna od 20. do 22. září!

Na koho se můžete těšit?

Seznam hostů pro CreepyCon 2019 je opravdu bohatý a zahrnuje creepypastery, youtubery, spisovatele, dabéry, reportéry, záhadology a dokonce i jednoho bývalého vraha.

Z řad youtuberů a creepypasterů se můžete těšit na Catamurloca z kanálu StaySteak, Wizzoryho, Ewitch, Cynickou svini, zvědátory (Martin Rota a Patrik Kořenář) a známého vraha Etherala.

Mezi další hosty se řadí Petr Janeček, který je autorem nejrozsáhlejší sbírky městských legend – Černá sanitka. Budou se na vás těšit také známí dabéři Aleš Procházka a Jan Maxián. Dále si nesmíte nechat ujít přednášky od Arnošta Vašíčka, Jiřího Fialy, Jaroslava Mareše a vyšetřovacího týmu paranormálních jevů.

Vidíte? Jistě se máte na co těšit.

Jaký bude program?

Je toho opravdu hodně a proto vše projdeme po pořadě. Můžete se těšit na několik soutěží, zajímavé a záhadné přednášky, besedu se známými dabéry, divadlo, CreepyTube a nebo si můžete užít filmy, které jinde neuvidíte.

Soutěže

Cosplay soutěž
Pokud máte rádi cosplay a plánujete se zúčastnit CreepyConu, tak máte právě tu nejlepší příležitost se účastnit cosplay soutěže o hodnotné ceny. Pro účast se musíte nejdříve registrovat. Veškeré informace najdete na stránce Cosplay soutěž.

Soutěž o maskota CreepyConu 2019
Umíte kreslit a chcete, aby váš výtvor byl maskotem CreepyConu? Máte ideální příležitost zviditelnit své unikátní dílo mezi lidi a zároveň vyhrát zajímavé ceny. Více o soutěži.

CreepyTube
Natáčíš děsivá nebo hororvá videa? Chceš, aby byl tvůj minifilm na CreepyConu a viděli ho stovky lidí? Můžeš poslat svůj film do soutěže a ukázat ho světu. Více o CreepyTube.

Přednášky

Na CreepyConu se můžete těšit na spoustu zajímavých přednášek od známých hostů. Přednášky se budou věnovat tématům jako jsou záhady, městské legendy, paranormální jevy, horor nebo creepypasty. Nesmíte si také nechat ujít besedu s dabéry jejichž hlas můžete znát z filmů Avengers, Harry Potter nebo Pán prstenů. Nebude chybět ani divadlo, workshopy a speciální program. Celý program CreepyConu 2019.

Studna a strach v kině

Součástí CreepyConu je i malý filmový festival s názvem Studna, na kterém můžete vidět filmy, které jinde neuvidíte a výběr pro tento rok je opravdu zajímavý. Během přednášek budeme vysílat i několik hororových klasik, které také určitě rádi uvidíte. Filmový festival Studna. Strach v kině.

Další informace:

Web CreepyCon.cz
Vstupenky na CreepyCon
Jak vypadal CreepyCon 2018
Pokud máte nějaké dotazy, můžete najít odpovědi na stránkách časté dotazy nebo co je dobré znát, pokud tam svou odpověď nenaleznete, tak napište na info@CreepyCon.cz

Doufám, že se na CreepyConu setkáme!

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!