ČlánkyExtrémní

Démoni 2 / Demonst 2

Démoni 2 / Demonst 2 (1986)

Předchozí část tohoto filmu můžete najít na Démoni. Když začínám psát o Démonech 2, je mi dobře.. Protože bych ho dokonce nazval lepším, než jedničku. Je to další zástupce kultovní hororové řady Demons od pana Lamberta Bavy.

demoni 2 film horor gore old darktown.cz recenze

Film se má takto: V jednom vysokém věžáku slaví dívka jménem Sally své narozeniny. Během oslavy se ale naštve, kvůli čemu odejde do vedlejší malé místnosti od ostatních k televizi. Začne se dívat na prokletý horor, ze kterého na ní vyleze démon, který ji infikuje. S touto mutací vyvraždí všechny účastníky oslavy a bude se chystat i na další obyvatele budovy, spolu s další hromadou..

demoni 2 film horor gore old darktown.cz recenze

Triky? – jediné slovo: WOW!

Efekty v tomto filmu nemají chybu. Dokonce bych je nazval lepšími a záživnějšími, než v jedničce. Salva mechatroniky, zelené krve, padajících zubů, rostoucích žil, vylézajících drápů, oranžových očí, ale i démončí miminko rodící se z břicha chlapa, který byl nakažen!

demoni 2 film horor gore old darktown.cz recenze

demoni 2 film horor gore old darktown.cz recenze

Démoni ve dvojce lezou otravně skoro všude a ke každému… Mají zkrátka hladíček.

Soundtrack filmu taky šlape!

Elektronické klávesy jsou tu s úplně stejným efektem jako u předešlé řady filmů Zombie, ale to neubírá kvality..

Shrnutí:

Film je pecička, která je intenzivnější než jednička. Ale první díl je stále klasika. Určitě pobaví, znechutí, zastraší, či jen příjemně překvapí nejednoho fandu starých hororových béček.

Pokud budete chtít film vidět, bez problémů se dá buď sehnat na Steelbookovém Blu-Ray ve sběratelské edici, která doplňuje zážitek z filmu už jen tou kvalitou. Nebo si ho jen stáhněte na netu, ať ušetříte. Přiznejme si, sběratelské steelbooky nejsou nejlevnější.

Obvzlášť, když k vám jedou až z Itálie, Austrálie, nebo Ameriky. Za strach a pokušení milovníkům starých hororů ručím svým jménem. Fulci.

Film na ČSFD (66%): Démoni 2
Předchozí díl: Démoni

Fulci

Zdravím. Jsem podle vrstevníků divný a podle společnosti dospělých lidí jedinečný a hloubavý, a podle mně jen "jiný". Vymezuji se z doby. Jsem přesvědčen o svém minarchismu a nosím neobvyklé oblečení. Co se týče tajemna, miluji staré italské "GORE" filmy, na které zde s oblibou udělám nějaké ty recenze.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!