CreepypastyČlánky

Držitel zrcadla

Předmět 46. z 538

Držitel zrcadla

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré nebo nemocnice a zeptejte se pracovníka v recepci na „Držitele zrcadla“. Recepční se na vás zvláštně podívá, skoro jako kdybyste hovořili jiným jazykem. Zeptejte se znovu, oni to konečně pochopí a beze slova vás zavedou hluboko do instituce.

Dovedou vás k obyčejným železným dveřím, odemknou je a pokynou vám, abyste vešli do temné chodby za nimi. Oni tam zůstanou stát, nikdy nic neříkajíc a nikdy se vám nedívajíc do očí. Až se za vámi dveře zavřou, chodbu osvítí věčné světlo, které odhalí, že stěny chodby jsou tvořeny ze zrcadel. Odrazy se táhnou do nekonečna po obou stranách, ale ani jeden z nich není váš; jsou to odrazy těch, kteří tu byli před vámi.

Každý odraz ukazuje další, kteří Držitele hledali, a také to, jak zemřeli. Pokuste se nekoukat na jejich tváře během toho, co je budou žrát bestie. Pokuste se nedívat vůbec, prostě jděte stále rovně. Kouknete-li se, budete-li se na to dívat, ty bestie v odrazech si vás všimnou také a přijdou si pro vás.

Pokud někdy světlo začne slábnout,

pokud se začnete ztrácet v temnotě, zavřete oči a řekněte zřetelně a beze strachu: „Ti, které hledáte, tu už byli předtím.“ Pokud se světlo vrátí, máte štěstí a ta stvoření, která vás sledují, vás nechala na pokoji. Pokud padne tma, neutíkejte. Nemá cenu utíkat, ani se modlit za rychlou smrt. Chytí vás a váš konec bude trvat celou věčnost.

Na konci té neuvěřitelně dlouhé chodby naleznete další dveře s teplým bílím světlem osvětlujícím jejich kraje. Zaklepejte na ně a bude vám povoleno vstoupit. Ve středu osmiúhelníkové místnosti bude stát postava, pouze silueta v slabém světle místnosti.

Nebude si vás všímat dokud se nezeptáte na otázku: „Co odrážejí?“ Zeptejte se na cokoliv jiného a on naplní každý z vašich pórů tisícem jehel a stáhne vás z kůže, kterou nechá poletovat v slaných větrech, během toho, co vás umučí k šílenství, ujišťujíc se, že s ním budete navždy žít v té místnosti, pouze siluetou toho, čím jste kdysi byli. Každý moment existence plný šílené agónie.

Zeptáte-li se ho však na tu správnou otázku,

odpoví dám v detailech, ze kterých vás zamrazí do morku kostí a změní vaše srdce v kámen. Řekne vám co Držitelé znamenají, proč existují a co přijde.

Až vám tohle poví, ukáže se vám a odhalí kdo je. Uvidíte sami sebe až na to, že vaše kopie bude mít místo očí blyštivá stříbrná zrcadla. Během toho co se budete dívat, neschopni se hnout zhrozením, si vaše kopie vyrve jedno ze zrcadel ven, její krev bude hustá a poteče rychle.

Podáte si ten zakrvácený úlomek a následně se objevíte zpět před institucí.

To zakrvácené zrcadlo je Předmět 46. z 538. Bude odrážet co se stalo a co se teprve stane.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Pohyblivá panenka

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!