CreepypastyČlánkyZáhady

H.M.A.T.

H.M.A.T.

H.M.A.T. je třetí organizace zapojená do programu Šestý smysl. Jak je naprosto jasné z názvu, tato frakce se snaží zdokonalit hmat svých subjektů.

Poloha: Ačkoliv se to zdá téměř nemožné, lokace tohoto střediska je velmi dobře známá. Jedná se opuštěnou budovu na východním pobřeží Ruska. Ačkoliv je poloha známá, vojenské zásahy byly neúspěšné. Nenašel se nikdo, kdo by se v opuštěném areálu pohyboval.

Specializace: H.M.A.T. nutí své subjekty takzvaně Cítit. Subjekty, které dokončí výcvik na maximální úrovni, oplývají velkou silou v rukách a nohách. Pomocí velmi jemného doteku dokáží popsat zeminu pod nimi (až kilometr hluboko), nebo srst zvířete. Ačkoliv mají subjekty Cítit, zdají se být necitelní vůči jakémukoliv poškození a to fyzicky i emocionálně.

Využití: Stále probíhá testování a vyšetřování. Velká síla se zdá být vhodná pro vojenské účely, avšak jemný cit se zdá nezapadající.

Příběh: Část třetí

Prý to tu nikdo neobývá. Cha! Takový idioty mají v tý vládě! To je fakt nenapadlo podívat se pod zem? Vždyť je to tak očividné! Pomalu jsem se plížil chodbami k místnosti s rozvodem elektřiny a pojistkami. Když jsem už otevíral dveře, kdosi do mě zezadu narazil. Svalili jsme se dovnitř a já ho okamžitě znehybnil.

Byl to mladý chlapec, který tu určitě musel podstupovat ten vražedný výcvik. Prosil mě o pomoc. Prý utekl z cely a zbavil se pronásledovatelů. Jak důvěřivý byl. Mohl bych být třeba jeden z personálu a on by mě stejně prosil.

Když už tu ale byl, nemohl jsem ho tam nechat. Snad se ve mně pohnulo svědomí, že jsem ho neomráčil a neponechal napospas strašlivé smrti. Popsal jsem mu svůj plán. Nainstaluju bombu a vypnu pojistky, tudíž ve tmě utečeme. A jakmile budou opět zapnuty, celé toto místo lehne popelem.

Frakce padla

A tak jsme také udělali. Utíkali jsme černo-černými chodbami až ven. A utíkali jsme ještě dál nechávajíc za sebou hrůzostrašnou show plamenů, blesků a explozí.

Další Creepypasta: Řekni mi…

Kompletní sbírka: Šestý smysl

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!