CreepypastyČlánky

Řekni mi…

Řekni mi…

Řekni mi, zda-li ses někdy podíval na hvězdy a ptal se sám sebe, co bylo před nimi. Pohleď, ať je to tak či onak, nezajímá mě tvá odpověď. Ty ses narozdíl ode mě narodil do světa, kde tvá volba neznamená vůbec nic. Já tu byl dávno před tebou! A zažil jsem bolest, kterou ty nikdy nepochopíš! Alespoň v to doufám…

Jistě víš, nebo jsi alespoň už slyšel o tom lidském výmyslu, který nazýváte ,,Velký Třesk.“ Nevěř jim. Říkají, že to byl výbuch Slunce, ale oni tam nebyli. Avšak, existuje jedna velmi stará osoba, která tam v tu osudnou chvíli byla. Jsem to já. Věř nebo ne, ale já bych ti nelhal. Proč bych měl.

Tehdy…

Ten den nastal konec našeho drahocenného světa. Ten den se vedle naší planety objevila vskutku masivní červí díra. Tento útvar doslova vysál život z celé galaxie. A tehdy začal život vznikat znovu. Přišli jste nakonec vy. Řekni mi ale, zeptal ses sám sebe, jak ti o tom mohu vůbec vyprávět? Hah, sám nevím. Prostě jsem přežil. Ale změnilo mě to, to je přeci jasné.

Věřím, ne, jsem si jistý, že bys ty asi nezvládl pozorovat, jak všichni tví přátelé, rodina a známí, jeden po druhém umírají. Nedokázal by ses brodit poli pomalu se rozkládajících mrtvol, za nepřetržitého proudu tvých slz plných bolesti a hněvu. Ale já to zvládl. I tak bych si nejraději přál, zemřít tehdy. Ale měl jsem tu úkol.

Bylo jím, pomalé pošťuchování vaší rasy kupředu. Politika, umění, technologie, beze mě byste to asi také objevili, ale za jak dlouho. Byl jsem u toho všeho. Ale to není všechno. Jednomu z vaší početné populace. Předám tajemství. A myslím, že ty, člověče, jsi ten vhodný. Tak poslouchej.

Proroctví…

Ta červí díra se vrátí. Bude to brzo, asi za tři měsíce. Vysaje život ze všeho tady kolem. Tentokrát i ze mě samotného. Ponechá naživu jen tebe. Musíš být silný. Musíš nasměrovat lidstvo správným směrem! A pak, najdi vhodného a předej mu toto poselství. Cyklus se znovu zopakuje. Řekni mi…cítíš se být připraven…?

Další Creepypasta: Podivná noc

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!