CreepypastyČlánky

Podivná noc

Podivná noc

Probudil jsem se někdy v noci. Můj pokoj byl temný, z poza záclon prosvítalo pár paprsků Měsíce. A venku na dvorku někdo stál. Něco se pohybovalo po trávníku, abych byl přesný. Oblékl jsem si mikinu a sešel do prvního patra ke dveřím. Otevřel jsem je. „Haló?“ zavolal jsem do chladné noci. Nikdo mi ale neodpověděl. A před domem nikdo nebyl. Asi to byl nějaký ožrala, co šel z párty domů. Pokrčil jsem rameny a vešel zpátky dovnitř. Mikinu jsem si opět sundal a zalehl do postele.

Probudil jsem se ale znovu a tentokrát to byl jakýsi hlasitý zvuk. Tohlecto je opravdu podivná noc. Nikdy jsem se neprobudil dvakrát v noci. Rána, nebo tak něco. Jako kdyby někdo do něčeho vystřelil. Sešel jsem opět dolů, abych zjistil, co bylo příčinou. Nikde v domě nic nespadlo, a tak jsem se odhodlal, podívat se znovu ven. Když jsem otevřel dveře, strnul jsem. Na našem dvorku klečela hubená postava a cosi pojídala. Kusy masa trhala na cáry a cpala si to do úst. Byl to pes. Ta postava mě zahlédla. Popadla psí tělo za ocas a zvedla se, pomalu se přibližujíc ke mně.

Zabouchl jsem dveře, zamkl a vyběhl do svého pokoje. Podíval jsem se z okna. Nikde nic. Už jsem si chtěl myslet, že mám z nedostatku spánku halucinace, když tu mě cosi praštilo po hlavě. Upadl jsem na zem a vedle mě dopadla ohlodaná mrtvola psa. Ten humanoid mě otočil a zakousl se mi do nohy. Zoufalý z bolesti jsem udělal jedinou věc, kterou jsem mohl. Zakousl jsem se do nohy jemu.

A tu, hle!

Jsem zase vzhůru. Seděl jsem v kině a zrovna začínal horor. Já měl po noční že? Ty vole. Příště se na to radši vykašlu. Tyhlety debilní sny fakt nesnáším! Vzal jsem si popcorn vedle sebe, napil se coly, pohodlně se usadil. Film začínal. Půjdu si ho užít.

Další Creepypasta: S.L.U.C.H.

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!