CreepypastyČlánkyZáhady

Z.R.A.K.

Z.R.A.K.

Z.R.A.K. je jedna ze spojených organizací s názvem Šestý Smysl. Tyto organizace se snaží probudit v lidech šestý smysl, spojením a vylepšením smyslů nynějších. Tato sekce se o to snaží prostřednictvím zraku.

Lokalizace: Lokace střediska je neznámá. Agenti byli vysláni, avšak ani jeden z nich nedokázal najít žádné stopy. Po internetu kolují fámy, avšak ani jedna z nich se nezdá být pravdivá.

Specializace: Z.R.A.K. nutí své subjekty takzvaně Vidět. Subjekty, které dokončí trénink na maximální úrovni, by měly být schopny: vidět ve tmě, vidět přesněji a na delší vzdálenosti, vidět skrz objekty a pomocí jediného pohledu do očí nepřítele v něm vyvolat šílenství.

Využití: Je jisté, že projekt Šestý smysl má za úkol vybudovat silnou armádu. Pokud vezmeme na vědomí, že se subjekty s veškerým výcvikem budou pohybovat mezi námi, pochybuji, že bychom je rozeznali. Tito lidé jsou ale opravdu nebezpeční a měli by být zadrženi a eliminováni.

Příběh: Část první

Budova hořela. Místa kde jsem strávil spousty let plné utrpení, byla vyznačena na mé mapě. Budova číslo jedna, budova Z.R.A.K. hořela. Ještě si pamatuji jak jsem z věcí, nalezených po pokoji, sestrojil jednoduchou bombu. Tu jsem pak vhodil do přívodu elektrického proudu. Exploze rozmetala blesky po celé budově, která tak lehce chytla.

Občas vyběhlo pár lidí, prosící o spásu svých ubohých životů. Nikdo nepřežil. Buď se kvůli bolesti skáceli k zemi a vypustili duši sami, nebo jsem je oddělal kulometem. Ukradl jsem ho ze zbrojnice, těsně před tím než bomby explodovaly. Nemohu uvěřit, že jsem konečně volný! Avšak těch životů co přišlo nazmar… Mí přátelé, ti všichni nyní leželi v plamenech budovy. Pamatuji si na ně.

Byli dva. Jeden kluk a jedna holka. Tu dívku jsem velmi miloval. Pamatuji si, jak jsem za nimi zašel, aby se mnou uprchli. Oni ale nechtěli. Prý by mě jen zdržovali a byli bychom moc nápadní. Byly to ale oni, kdo mi dal možnost k úniku. Když jsem totiž chystal bombu, všimli si nás dva strážní. Mí přátelé je zdrželi na dost dlouho, abych stačil uniknout. Ale za jakou cenu? Za cenu svých životů? Přísahám, že je pomstím…

Další Creepypasta: Denně umíráme
Kompletní sbírka: Šestý smysl

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!