CreepypastyČlánkyZáhady

S.L.U.C.H.

S.L.U.C.H.

S.L.U.C.H. je druhá z pěti korporací zapojených v projektu Šestý smysl. Tato část se snaží vybičovat k dokonalosti subjektův sluch.

Lokalizace: Poloha laboratoří je neznámá. Opět jsne vyslali několik desítek skupin agentů, avšak výsledky nebyly opět žádné. Existuje několik písemných záznamů o tréninku sluchu subjektů. Dokumenty jsou ale silně poškozeny. Tudíž také neposkytují dostatečné informace.

Specializace: S.L.U.C.H. nutí své subjekty takzvaně Slyšet. Subjekty, které dokončí trénink na maximální úrovni, by měly být schopny: slyšet lépe a na delší vzdálenosti, používat podobný styl echolokace. Odolnost sluchových orgánů se zvýší.

Využití: Je jisté, že projekt Šestý smysl má za úkol vybudovat silnou armádu. Pokud vezmeme na vědomí, že se subjekty s veškerým výcvikem budou pohybovat mezi námi, pochybuji, že bychom je rozeznali. Tito lidé jsou ale opravdu nebezpeční a měli by být zadrženi a eliminováni.

Příběh: Část druhá

Potuloval jsem se městem. Za mnou právě hořela budova. Další. I tam jsem strávil pár dní. Právě ty první. Udělal to samé jako předtím. Bomba v rozvodech. Nikdy nepochopím, jak můžou být tak blbý a nezabezpečit vlastni sídlo. Prostě blázni. Došel jsem do hotelu kde jsem byl tu noc ubytovaný. ,,Viděl jste ve zprávách ten požár farmaceutické společnosti?“ ohlédla se na mě recepční od pultu. ,,Jo, farmaceutické…“ špitl jsem si pro sebe, oklepal si kabát a klobouk stáhl ještě o něco níž do čela. Rychle jsem zmizel do svého pokoje a sbalil si věci.

Je ráno. S brašnou na zádech opouštím hotel hned po snídani. Abych zakryl své stopy, chlubím se, že půjdu na túru poblíž dalšího města. Říkám, že cestuji státem. Nasedám na svou zakoupenou motorku a nandavám si helmu. Kolem mě projedou dvě policejní auta a banda policistů vběhla do hotelu. Vyjel jsem a přidal plyn. Tentokrát mě málem dostali. Ale já se jen tak chytit nenechám. Jak jsem ujížděl, vnikly mi do mysli vzpomínky na můj dřívější život.

Ačkoliv jsem měl více než dost myšlenek kompletně vymazaných, pár jsem si naštěstí zapamatoval. Zřejmě jsem měl velice pevnou vůli, když mě napojili na ten stroj připojili. Vybavoval jsem si pár svých přátel ze škol, chytu na kterou jsme jezdili za prarodiči. Pár slz mi začalo stékat po tvářích. Lítost mě kompletně zaplavila. Až tu skončím, vrátím se k vám, to slibuju…

Další Creepypasta: Bunkr
Kompletní sbírka: Šestý smysl

 

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!