ČlánkyCreepypastyZáhady

I’m Your Problem Now.mp3

I’m Your Problem Now.mp3

Kteroukoliv noc při první čtvrti měsíce, otevři Winamp, iTunes nebo nějaký další hudební program, který můžeš mít na počítači, a který může mít náhodné přehrávání. Vyčisti si svoji mysl a klikej na tlačítko ❝dopředu❞. Pokud máš smůlu, začne se přehrávat píseň s názvem ❝I’m your problem now.mp3❞ První minutu bude úplné ticho.

Až tam začne křik, zavři oči a NEOTEVÍREJ JE, AŤ SE DĚJE COKOLIV!! Příšerné obrázky zaplaví tvoji mysl, uvidíš mrtvoly a nepředstavitelné zlo. Tohle se bude dít celých sedm minut přehrávání.

Pokud těch sedm minut teda nebudeš nic dělat, probudíš se na lavičce v opuštěné stanici Greyhound. Anonymní muž na konci stanice ti nabídne cigaretu. Pokud ji nebudeš chtít přijmout, otevřeš oči, hudba zmizí a žádný čas mezitím neuplynul. Pokud ji ale přijmeš, tak ti tenhle muž prozradí tajemství života.

Poté, co dokouříš cigaretu, vytáhneš z kapsy lístek a nastoupíš do autobusu, který právě přijel do stanice. Pak se vzbudíš zpět ve svém domě, od chvíle, kdy byla píseň zapnuta, uplyne přesně dvanáct minut. Problém je v tom, že každý, kdo přežil tuto píseň, zešílí z informací, které se dozvěděl.

Dej si pozor, pokud uspěješ. Na jakémkoliv lesklém povrchu – zrcadlo, nebo třeba okno – tě tvůj odraz bude pořád sledovat.

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Originál: Im Your Problem Now

Další Creepypasta: The Laughing Stalkers

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!