ČlánkyCreepypastyZáhady

I’m Your Problem Now.mp3

I’m Your Problem Now.mp3

Kteroukoliv noc při první čtvrti měsíce, otevři Winamp, iTunes nebo nějaký další hudební program, který můžeš mít na počítači, a který může mít náhodné přehrávání. Vyčisti si svoji mysl a klikej na tlačítko ❝dopředu❞. Pokud máš smůlu, začne se přehrávat píseň s názvem ❝I’m your problem now.mp3❞ První minutu bude úplné ticho.

Až tam začne křik, zavři oči a NEOTEVÍREJ JE, AŤ SE DĚJE COKOLIV!! Příšerné obrázky zaplaví tvoji mysl, uvidíš mrtvoly a nepředstavitelné zlo. Tohle se bude dít celých sedm minut přehrávání.

Pokud těch sedm minut teda nebudeš nic dělat, probudíš se na lavičce v opuštěné stanici Greyhound. Anonymní muž na konci stanice ti nabídne cigaretu. Pokud ji nebudeš chtít přijmout, otevřeš oči, hudba zmizí a žádný čas mezitím neuplynul. Pokud ji ale přijmeš, tak ti tenhle muž prozradí tajemství života.

Poté, co dokouříš cigaretu, vytáhneš z kapsy lístek a nastoupíš do autobusu, který právě přijel do stanice. Pak se vzbudíš zpět ve svém domě, od chvíle, kdy byla píseň zapnuta, uplyne přesně dvanáct minut. Problém je v tom, že každý, kdo přežil tuto píseň, zešílí z informací, které se dozvěděl.

Dej si pozor, pokud uspěješ. Na jakémkoliv lesklém povrchu – zrcadlo, nebo třeba okno – tě tvůj odraz bude pořád sledovat.

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Originál: Im Your Problem Now

Další Creepypasta: The Laughing Stalkers

Zatím bez hodnocení.

Jak se ti líbil příspěvek?

Štítky

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button
Don`t copy text!
Close
Close