CreepypastyČlánky

Můj soused Ted

Můj soused Ted

Všechno to začalo,když mi bylo 6 let. Do malého domku vedle nás se přistěhoval chlapík tak kolem 40 let. Hned druhého dne mě mamka donutila, abychom ho šli přivítat. Pozval nás dovnitř na kafe a sušenky. Dokonce se ukázal, když jsem slavil své 7. narozeniny. Mamka ho pozvala dovnitř a on on dárek pro mě na hromadu.

Ještě toho večera jsem dorozbaloval dárky a jako poslední tam byl dárek právě od Teda. Rozbalil jsem ho a našel tak kazetu. Vložil jsem ji do přehrávače a to byla má největší chyba. Už to nikdy nevymažu z mysli! Na té kazetě byly brutálně vražděny děti a zvířata. Začal jsem ječet, mamka vtrhla do pokoje jako zásahové komando, a jak spatřila, co je v televizi, ihned ji vypnula. Začala se mě ptát, co se stalo, a tak řekl jsem jí o Tedově kazetě. Mamka mě poslala spát, vzala kazetu a šla za Tedem. Ale už se nevrátila.

Probudil jsem se u sebe v pokoji, ale mamka nebyla v tom svém. Dodnes jsem rád, že mi mamka vtloukala do hlavy důležitá čísla, takže jsem mohl zavolat policii. Když ta konečně dorazila, Ted se snažil utéct. To se mu ale nepodařilo a policie ho odvezla na stanici. Při průzkumu domu narazila policie na mrtvolu mé matky a onu kazetu s děsivou nahrávkou. Ted dostal 15 let, ale ještě předtím, než ho odvezli do vězení mi u soudu stihl slíbit pomstu.

Dnes je mi 22let a Ted je u mě doma. Našel si mě přes internet. Netušil jsem jestli je hackerem, nebo stalkerem, ale když mi něco, nebo spíše někdo, rozbil v noci okno a dostal se tak do mého domu, byl on tím prvním, kdo mě napadl. Chystá se mě zabit. Sedím právě v zamčeném kumbálu. Bez mobilu, jen s papírem a tužkou. Ted se už skoro dobil dovnitř a já proti té mačetě, kterou jsem zahlédl, nemám žádnou šanci. Tohle je můj konec. Přesně jak slíbil.

Policejní zpráva

V domě číslo 89 bylo nalezeno tělo 22-ti letého muže, křestním jménem Stanislav Hora. Byl zastřelen ráží 9 mm z pistole M9, která byla nalezena na zemi vedle těla. Zbraň byla registrována na jméno Ted Po. Podežřelý byl zadržen a po výslechu na detektoru lži bylo prokázáno, že je vrahem.

Jeho trestní rejstřík taktéž prozradil, že už v minulosti měl s vražděním zkušenosti. Ted dostal doživotí v blázinci v Bohnicích, kde se o několik dní později oběsil na košili.

Autor: Prkýnko (Youtube)
Další Creepypasta: Pokahalos

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!