ČlánkyVideaZáhady

Nanožka a Ponožek – Sklepové Podnoží 2

Nanožka a Ponožek – Sklepové Podnoží 2

Toto je druhá část rozboru videí na kanále Sklepové Podnoží, na kterém jsou děsivé epizody s názvem Nanožka a Ponožek. První část najdete na této stránce: Nanožka a Ponožek – Sklepové Podnoží 1

V této části se vrhneme na další 2 díly seriálu Nanožka a Ponožek, které jsou na kanále a možná zjistíme opět něco víc než z minulých dílů. Také plánuji poslední díl kde sesbírám všechny informace ze všech dílů, komentářů, Facebooku a Google a ukážeme si hodně zajímavostí.

Nanožka & Ponožek 4 – O chování (1.9.2017)

Tento díl je o chování což můžete pochopit už z názvu. V tomto díle se nám opět změnilo prostředí a v pozadí je okno a jiný obraz. Ponožek se omlouvá za Nanožku, že se minule chovala nezdvořile a říká, že jí to vytloukl z hlavy, a že se bude chovat. Následuje krátké intro, ve kterém jsou obrázky dudlíku, lahvičky pro děti a autíčka.

Následně začne mluvit o „povidlu“ a zní to jakoby mluvil o svém dítěti. Dále vysvětluje rozdělení rolí otce (Ponožka) a matky (Nanožky). Vysvětluje, že Ponožek si s Povidlem hraje, učí  a miluje a „rodička“ se o Povidlo pouze stará, přebaluje a hlavně k němu nemůže. V pozadí pak slyšíme naříkání Nanožky „Pusť mě k němu“.

Ponožek na Nanožku křičí, že Povidlo už nikdy neuvidí a opět upevní pouto víc. Následně si autor sundá ponožku z ruky a hodí jí ke stěně. Začíná dýchat stále rychleji a hlasitěji až se utne záběr. Na konci můžeme vidět opět další citát:

Klekali před drakem, protože dal té šelmě svou moc.
– Jan Zjevený

Nanožka & Ponožek 5 – Před odchodem (28.10.17)

Tento díl je speciální tím, že se odehrává venku a pozadí je poměrně zvláštně rozmazané. Nanožka a Ponožek se pochvalují, že jsou venku a je sluníčko a hezky. Najednou začne hrát hudba a oba začnou zpívat a tančit.

Já jsem Ponožek,
Ty Nanožka a bydlíme v Sklepovém Podnoží
Máme Povidlo, naše zlobidlo, já ho miluju, Sklepové Podnoží

Na obrazovce se objeví: Viděli jste pátý díl seriálu Nanožka a Ponožek a začnou vyjíždět titulky. V tom začnou zase zpívat. Zpívají o rozloučení, a že musí jít. Poté se zase objeví další citát:

A bylo jí dáno, aby mluvila.
– Jan Zjevený

nano2 (5.12.2017)

V tomto videu vidíme pouze pohled na spodní část dveří a Nanožka nás vítá u 6. dílu a že si toho pro nás připravil spoustu. Zajímavé jsou u tohoto dílu titulky, které jsou z části z minulého dílu a je tam i několik textů navíc. Na konci tohoto dílu říká zvláštní hlas. „Tys nám rozbil pomůcku.“ a poté ještě „Viktor zlobil“. Poté díl končí.

Vánoce ze Sklepového Podnoží (24.12.2017)

Tento díl je krátký a uvádí ho pouze vypravěč. Vypráví, že ve sklepovém podnoží žili dva a vypráví jeden příběh. A Ponožek byl ty vánoce smuten, protože mu chyběla Nanožka. Poté se na vteřinu problikla obrazovka na text:

HLEDÁ SE NANOŽKA
Adresa: 
A tato část byla zakrytá.

ODPOVÍDÁME (14.2.2018)

Toto video je bez popisku a je natočené úplně jinak. Zobrazují se mobilem vyfocené komentáře z Facebooku. Nejspíš jde o komentáře, které lidi píšou na Facebook stránku Odpovědi jsou jako sestřihy z předešlých epizod. Následuje i prostřih na video Catamurloca, Birkeho, Strovexe, Wizzoryho a články o Nanožce a Ponožkovi. Na konci je hodně přesekaných scén, které si můžete zpomalit.

Ponožkovy Pohádky 1 – O stvoření (1.4.2018)

V popisku tohoto videa můžeme najít text „něco končí, jiné začíná“. Může to znamenat, že seriál Nanožka a Ponožek končí a místo toho bude nový koncept videí. Ponožek vypráví pohádku, že nad vším vládne Mudrc, který vše ovládá. Mudrc vytvořil prostor oddělený od zbytku světa do něhož nikdo než on a jeho lid nemohl vstoupit.

A protože toto místo bylo pod nohami zkažených lidí, tak jej nazval Sklepovým podnožím. Mudrc stvořil beránka a tomu dal za úkol nalézt podružnici, aby splodila potomstvo, které by pokračovalo v Mudrcově díle. Mudrc mu řekl, aby plodil, rozmnožoval se a naplnil sklepové podnoží. Vychovej lid, který spálí vše nemravné.

Mudrc byl se svým dílem spokojený. A bylo jitro. Den šestý. Ponožek upozorňuje, že Mudrc vidí vše a někdy při zlobení lítost nepřijde a musí přijít trest a někdy je jím nevědomost. Pak se záběr přeruší a jiný hlas M říká: Viktore! Za chvíli je tady. Rozluč se. Na úplném konci se ukáže hláška: Prosím otevřete mysl o coul.

 

V příštím článku se dozvíte nějaké zajímavosti, které jsem posbírat na internetu o této pohádce a zároveň můj názor. Myslím, že se máte na co těšit, protože tyto informace se dohledávají poměrně těžce a zdlouhavě.

Další článek: Nanožka a Ponožek – Rozbor Youtube kanálu

Vizor

Vítej. Jsem Vizor, starosta DarkTownu a padá na mě tíha starostí všech obyvatel DarkTownu. Zajímám se o záhady, creepypasty, zajímavosti ale především o děsivé příběhy podle skutečných událostí, protože nejděsivější je právě to reálné. Mám na svědomí založení městečka DarkTown ale i jiných projektů jako je ParaWeb.cz, CreepyShop.cz a spolupracuji na CreepyConu.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!