ČlánkySCP

SCP-031: What is love

Subjekt #: SCP-031
What is love?

Kategorie: Safe

Speciální uskladňovací metody:

SCP-031 je zavřeno ve standardní cele pro humanoidní tvory, jenž se nachází na Stanici-77 v křídle pro bezpečná SCP. Personál pracující s SCP-031 se nesmí dívat na subjekt přímo, budou komunikovat s testujícími skrze mikrofon instalovaný v každé cel. Zadržovací celu je nutno jednou týdně vyčistit vazebním personálem, kteří na sobě budou mít neprůhledné brýle aby bylo zabráněno efektu SCP-031.

Popis:

SCP-031 je amorfní organismus vážící 75 kilogramů. SCP-031 je schopno se pohybovat rychlostí 3 kilometry za hodinu, při tomto pohybu za sebou zanechává mazovou tekutinu. Subjekt je schopen pouze základních fyzických pohybů. Z testů na tkáni subjektu bylo zjištěno, že se skládá primárně z lidské svaloviny a epidermální tkáně. SCP-031 je schopno reprodukovat lidskou řeč v jakékoliv výšce či tónině, avšak zatím není známo jak ji tělo subjektu produkuje.

Kdokoliv kdo se přímo podívá na SCP-031 jej uvidí jako někoho s kým měl dotyčný v minulosti intimní vztah. Jakmile SCP-031 zjistí, že je pozorováno, začne tvrdit, že je skutečně oním člověkem, jehož dotyčný vidí. SCP031 se tak snaží dotyčného přesvědčit, aby s dotyčným mohl zůstat po nějakou dobu. Tento efekt působí na všechny osoby dívající se na SCP-031, výzkum neodhalil žádnou maximální hodnotu osob, které mohou být najednou ovlivněny.

Po pozvání do obydlí dotyčného se SCP pokusí o projevení romantických citů, a pokud uspěje zůstává žít v domě. Bylo zdokumentováno několik případů, kdy SCP-031 ovlivnilo několik osob na jednou, čímž si vytvořilo síť několika různých hotelových pokojů, které sdílelo s osobami s různým typem vztahu.

SCP031 bylo objeveno díky rozporuplným policejním záznamům z nepokojů [REDIGOVÁNO]. Několik strážníků podalo odlišující se popisy SCP-031, civilisté byli stejně ovlivněni. Naštěstí se díky širokému dodatku amnestik a sedatik podařilo ovlivněné zklidnit a MTF-Psi-7 bylo schopno zajistit SCP-031 v hotelovém pokoji v němž se právě zabydlelo. Dne 16. 11. 1958 bylo SCP031 klasifikováno jako bezpečné.

Dodatek:

Výzkumem bylo prokázáno že aromantičtí lidé nejsou ovlivněni efektem SCP-031. Mimo to všichni subjekt popíšou jako malého boubelatého humanoida, kolem kterého je hustý tmavý oblak ve tvaru těla SCP-031. Je nutné další testování pro porozumění tohoto fenoménu. Bylo zjištěno že efekt SCP-031 je velice podobný s efektem SCP-1937

Originální záznam SCP nadace: SCP-031
Další SCP Záznam: SCP-087: The Stairwell

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!