ČlánkyCreepypastyVaše Příběhy

The Bloody Mary game

The Bloody Mary game

Před pár týdny jsem jel se školou na jeden výlet. Během toho jsme navštívili jsme několik muzeí, takže jsme museli strávit několik nocí v hotelu. Konstatoval jsem, že to bude jen další nudný zážitek, ale tentokrát tomu tak nebylo.

Když jsme se první noc vrátili do hotelu, potkal jsem dívku, Nicole, která byla z jiné školy, ale navštěvovala stejná muzea jako my. Seznámila mě s několika svými přáteli a vycházeli jsme spolu docela dobře, tak jsme se rozhodli, že se ráno znovu setkáme. Po pár hodinách jsem se vrátil do svého pokoje a připravil se do postele. Byla skoro půlnoc a když jsem si čistil zuby v koupelně, slyšel jsem, jak se nějaké holky smějí, tak jsem se opřel o zeď a poslouchal. Znělo to, jako by se Nicole a její kamarádky chichotaly a povídaly si. Předpokládala jsem, že jsou to jen drby o jiných holkách nebo tak něco a šel jsem prostě spát.

Následující den, když jsem se setkal s Nicole a její partou, jsem se jí ptal na předchozí noc. Řekla, že hrají hru na pravdu nebo odvahu „Bloody Mary“.
„Je to jako hrát si na pravdu nebo odvahu (točením lahve), ale opačným způsobem,“ řekla.
V podstatě, pokud byste si vybrali pravdu, museli byste zároveň přiznat, že se bojíte Bloody Mary, jinak byste museli popadnout lucernu a třikrát říct ‚Bloody Mary‘, zatímco byste na sebe zírali do zrcadla se zhasnutými světly. Říká se, že pokud tyto kroky učiníte, Krvavá Mary přijde a vezme si vaši duši.

Dalším pravidlem bylo

nahrávat se kamerou nebo telefonem, abyste dokázali, že se díváte přímo do zrcadla při takzvané seanci. Zasmál jsem se tomu a zeptal se, jestli se můžu přidat a ony řekly, že můžu přijít do jejích pokoje kolem půlnoci a hrát si s nimi.

Po další vyčerpávající prohlídce muzea byl konečně čas na hru. Převlékl jsem se, jak nejrychleji to šlo, a spěchal do Nicoliina pokoje. Po několika zatáčkách a vystrašení některých dívek jsem byl na řadě já, abych si vzal lucernu a kráčel do koupelny. Pomalu a bez váhání jsem to jméno vyslovil dvakrát.

Když jsem to však chtěl říct potřetí, přeběhl mi mráz po zádech a málem jsem rozsvítil; pak jsem však uslyšel, jak mě Nicole nazvala kuřetem, a já jsem jen co nejhlasitěji vykřikl ‚Krvavá Mary‘. Nikoho nepřekvapilo, že se nic nestalo a tak jsme před spaním ještě chvíli hráli.

Od té noci uplynuly dva dny

a nyní jsem své kamarády pozval zase já k sobě domů, abychom si mohli zahrát hru sami. Někteří mí přátelé jsou dost vyděšení, ale jsou také příliš hrdí na to, aby to přiznali. Myslím, že dnes večer uslyšíme nějaké výkřiky. Jsem první a zajímalo by mě, jestli se mě někdo pokusí vyděsit.

Vstoupím do koupelny, zhasnu světla a vyslovím třikrát jméno Bloody Mary. Po několika vteřinách slyším, jak můj přítel křičí, že to potřetí neslyšeli, tak to prostě řeknu třikrát znovu. Během té chvíle ticha si povšimnu postavy za závěsem ve sprše. Vypadá trochu jako moje sestra; Vsadím se, že se mě snaží vyděsit.

Dívky čekaly asi pět minut, než se rozhodly jít dovnitř zkontrolovat svého přítele. Rozsvítili světlo a on tam nebyl, ale okno bylo otevřené, takže se všichni smáli a mysleli si, že prostě utekl, aby je vyděsil. Jeho sestra zvedla telefon a dívala se na záznam. Když vyslovil po šesté „Bloody Mary“ bylo vidět, jak se k zrcadlu přibližuje temná silueta dívky. Když se přiblížila blíže, o pár vteřin později se telefon prostě vypnul a stejně tak i světla…

Další Creepypasta: Find_me.jpg

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!