ČlánkyCreepypasty

The Feeling

The Feeling

Všichni jsme to už pocítili.

Jsi pozdě v noci vzhůru. Pracuješ, učíš se, díváš se na film, čteš něco na počítači. Je jedno, co děláš, je to pocit, který dostaneš.

Jsi unavený, oči tě pálí a máš ten pocit, který dostáváš po nějaké chvíli, co jsi nespal. Okay, nemůžeš se teď prostě odplazit do postele, ale na pár minut zavřeš oči. Snažíš se dostat trochu vlhkosti zpět do tvých očí.

To nemůže ničemu ublížit, že?

A poté padáš. Jako při kroku do neznáma z útesu volně padáš, i když se tvé tělo vůbec nehýbe.

Poté se jako bungee lano napneš a vrátíš zpět, trhavě se probudíš, srdce ti bije trochu rychleji, rychle mrkáš a divíš se, co se to právě stalo. Doktoři říkají, že je to jen hypnagogický záškub. Přirozená reakce, když si tvůj mozek myslí, že umíráš, když se tvé údery srdce a dech začínají zpomalovat a ty usínáš.

Ale to, co doktoři nevědí, je, že tvůj mozek má pravdu. Pokaždé, když usínáš, pokaždé, když cítíš tu ,,padající“ senzaci… Nepadáš. Jsi stahován dolů.

A jednoho dne… Tvůj mozek nebude schopen tě zase vytáhnout zpět.

Dostanou tě.

Original: The Feeling

Další Creepypasta: An Egg / Vejce

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!