CreepypastyČlánky

V pasti Deprese

V pasti Deprese

Jo, vím jak to zní. Další člověk, který chce mluvit o svejch problémech. Určitě chce bejt in, a tak si hraje na zlomenýho člověka. Ne. Já vám nechci lhát. Ale chápu vaše obavy. Takže pochopím, když se teď rozhodnete, že to zabalíte a odejdete. Prosím, jen do toho, já vás držet nebudu. Jen běžte, určitě máte lepší věci na práci. Neodcházíte? Děkuji.

Podívejte, já byl tlustý. Jo byl jsem špekoun jako prase. No, jak můžete očekávat, byl jsem cílem posměšků. A víte co? Já jsem si to mohl vzít k srdci, ale já se rozhodl, že budu bojovat. Začal jsem cvičit a posilovat. Nosil jsem hezčí oblečení, četl na internetu věci o hrách, autech a sportu. Shodil jsem neuvěřitelných 40 kilogramů! Ale pak to přišlo. Chtěl jsem být in a tak jsem si koupil nějaké petardy.

Byl jsem takovej debil! Prostě jsem to odpálil a ztratil jsem ruku. Držel jsem to moc blízko u těla. A posměšky přišly znovu, a tentokrát jsem už nemohl udělat nic. Já chtěl, ale nic už mi nepomáhalo. No a tak jsem to vzdal. Jo, nedokázal jsem se ani zabít. Byl jsem tak slabý, že jsem nedokázal spáchat ani tu pitomou, zasranou sebevraždu! Proč? Nevim. A to je ta nejhorší věc, že já nevim!

Volal jsem o pomoc

ale nikdo mi nevěnoval ani kapku pozornosti. byl jsem v pasti deprese, která mě svírala a nehodlala pustit. Byl jsem to dítě z okraje společnosti. Jo, ten pocit je strašnej. Můžu být alespoň částečně rád za to, že jsem se nezačal řezat. Nebyl jsem takovej kokot, ale distancoval jsem se od okolního světa. Nedokázal jsem už snášet ty věčné narážky na mou zmizelou ruku. Nemohl jsem ty grázly ani vidět. Zanevřel jsem na svět a uzamkl se ve svém pokoji.

A tady sedím do teď. Ve své temné mysli se mi přehrávají scénáře plné smrti. Každý, kdo se mi hnusí a protiví je rozcupován, probodán, zkrátka připraven o všechno. Utrpení. To jediné vy si ti všichni zasloužili. A je jen jedna možnost jak jim to utrpení přinést. Musím konat sám. Já jim ho přinesu! Musím jen vyjít ze svého pokoje.

Další Creepypasta: V Digitálním Světě

Michtoranus

Ahoj, poutníku. Mé jméno je Michtoranus a budu tvou spásou. Má mysl nebere konce. Často a velmi rád v ní bloudím, což dává vzniknout mým příběhům, v nichž se odráží mé myšlenky a názory. Jestli mě chceš poznat, pojď a přečti si mou tvorbu. Už jako velmi mladý jsem psal a s postupem času jsem se zdokonalil. Možná, že i ty poznáš krásy psaní a nebudeš se jen bezcílně toulat internetem.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!