CreepypastyČlánkyVidea

Zámek z Masa / Castle of Flesh

Zámek z Masa
Castle of Flesh

Hluboko pod lidstvem, pod civilizací, stojí kolosální a nádherný zámek z masa a kostí. Těla, ze kterých je maso s kostmi použito, patří lidem, kteří byli za válek zabiti nepřítelem – a těch jsou miliony. Tato těla jsou propletená s ostatními, a tvoří tak pozoruhodné ornamenty, chrliče, sloupy a další věci.

Pokud se někdy dostaneš k průčelí zámku, budeš se dívat na něco nekonečného. Máš-li dostatek statečnosti a čisté srdce, budeš schopný do zámku vstoupit. Uvnitř se dostaneš do jednoho sálu, kde stojí jediný trůn. Na tomto trůně uvidíš muže bez oblečení, ale zato mu bude cizí lidská kůže zakrývat jeho staré tělo. Zeptá se tě na jednu otázku.

 

Pokud odpovíš správně, nabydeš vědomostí toho muže na trůně. Ale pozor, palác se následně začne hroutit z toho, jak byly ty miliony duší vypustěny z jejich krutého sevření, jejich skučení bude šílené a hromové. Muž na trůně se změní v popel, a výkřiky zaplní shnilý vzduch okolo tebe.

Pokud se tam odtamtud dostaneš, stane se z tebe nejsilnější tvor na světě.

Jediná nevýhoda je ta, že pokud se ti všechno tohle povede, nebudeš schopný mluvit s jakýmkoliv člověkem, a tvoje duše, tvé city, budou chladnější než led.

Originální Creepypasta (EN): Castle of Flash
Další Creepypasta: The Lighthouse / Maják

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!