ČlánkyCreepypastyVidea

Zámek z Masa / Castle of Flesh

Zámek z Masa
Castle of Flesh

Hluboko pod lidstvem, pod civilizací, stojí kolosální a nádherný zámek z masa a kostí. Těla, ze kterých je maso s kostmi použito, patří lidem, kteří byli za válek zabiti nepřítelem – a těch jsou miliony. Tato těla jsou propletená s ostatními, a tvoří tak pozoruhodné ornamenty, chrliče, sloupy a další věci.

Pokud se někdy dostaneš k průčelí zámku, budeš se dívat na něco nekonečného. Máš-li dostatek statečnosti a čisté srdce, budeš schopný do zámku vstoupit. Uvnitř se dostaneš do jednoho sálu, kde stojí jediný trůn. Na tomto trůně uvidíš muže bez oblečení, ale zato mu bude cizí lidská kůže zakrývat jeho staré tělo. Zeptá se tě na jednu otázku.

 

Pokud odpovíš správně, nabydeš vědomostí toho muže na trůně. Ale pozor, palác se následně začne hroutit z toho, jak byly ty miliony duší vypustěny z jejich krutého sevření, jejich skučení bude šílené a hromové. Muž na trůně se změní v popel, a výkřiky zaplní shnilý vzduch okolo tebe.

Pokud se tam odtamtud dostaneš, stane se z tebe nejsilnější tvor na světě.

Jediná nevýhoda je ta, že pokud se ti všechno tohle povede, nebudeš schopný mluvit s jakýmkoliv člověkem, a tvoje duše, tvé city, budou chladnější než led.

Originální Creepypasta (EN): Castle of Flash
Další Creepypasta: The Lighthouse / Maják

3.7/5 (10)

Jak se ti líbil příspěvek?

Štítky

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button
Don`t copy text!
Close
Close