ČlánkyCreepypastyVidea

The Lighthouse / Maják

The Lighthouse / Maják Creepypasta

The Lighthouse Majak Creepypasta cesky dakrotnw.cz video

Ve Středozemním moři se nachází malý ostrůvek, jenž nelze nalézt na žádné mapě. Nemůže být viděn z žádného dalšího ostrova. A žádný jiný ostrov nelze být viděn z něj. Na tomto ostrově se nachází maják, rozpadající se díky svému věku a mořské vodě, který nikdy nesvítí.

Nic v něm není, až na točité schodiště, které vede na jeho vrch a staré zaprášené police na knihy. Ony police jsou plné neoznačených knih, svázaných ve staré kůži, až na jedno prázdné místo. Pokud si vezmeš knihu z police, tak se ti okamžitě otevře v ruce a slova v ní vepsaná začnou znít jako křik skrz celou místnost.

Knihu musíš okamžitě zavřít, zavřenou ji udržet a ihned ji navrátit zpět do police. Jinak vypustíš ve stránkách uvězněné nesmrtelné zlo a budeš donucen nahradit stránkami, inkoustem i vazbou tvořenou z tvého vlastního masa a krve.

Pokud však přineseš tu správnou knihu na onen ostrov

Dáš ji do toho prázdného místa na polici, tak se maják rozsvítí. Dokud bude svítit, bude si lidstvo užívat nekonečný ráj, jelikož všechno zlo na světě bude uvězněno v tom majáku. Avšak dokud svítí, nic nemůže ani dovnitř, ani ven.

Jediný problém je, že ty budeš navždy uvězněn se vším zlem, které kdy lidstvo či Bůh poznali. Existuje jen jedna cesta jak uniknout.

Zhasnout světlo…

Další Creepypasta: Slaughtershy – Ponypasta

5/5 (2)

Jak se ti líbil příspěvek?

Štítky

Nautileen

Místní krysař posílá pozdravy všem, kteří do těchto končin zavítají! Abych se trochu představila, povím vám, že si na internetu říkám Nautileen, ale dříve jste mě mohli znát jako Stiak. Jsem blogerka s poněkud divokou fantazií, která mě přivádí k psaní nespočtu příběhů, na této stránce se však budu zabývat výhradně děsivou tematikou, které se věnuji již od počátku roku 2015 a do dnešního dne se mi povedlo převést do českého jazyka spoustu příběhů, v čemž budu pravděpodobně pokračovat i nadále. Snad se vám tedy bude má práce líbit! Nechť krysy kráčí po vašem boku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Don`t copy text!
Close
Close