CreepypastyČlánkyVidea

The Lighthouse / Maják

The Lighthouse / Maják Creepypasta

The Lighthouse Majak Creepypasta cesky dakrotnw.cz video

Ve Středozemním moři se nachází malý ostrůvek, jenž nelze nalézt na žádné mapě. Nemůže být viděn z žádného dalšího ostrova. A žádný jiný ostrov nelze být viděn z něj. Na tomto ostrově se nachází maják, rozpadající se díky svému věku a mořské vodě, který nikdy nesvítí.

Nic v něm není, až na točité schodiště, které vede na jeho vrch a staré zaprášené police na knihy. Ony police jsou plné neoznačených knih, svázaných ve staré kůži, až na jedno prázdné místo. Pokud si vezmeš knihu z police, tak se ti okamžitě otevře v ruce a slova v ní vepsaná začnou znít jako křik skrz celou místnost.

Knihu musíš okamžitě zavřít, zavřenou ji udržet a ihned ji navrátit zpět do police. Jinak vypustíš ve stránkách uvězněné nesmrtelné zlo a budeš donucen nahradit stránkami, inkoustem i vazbou tvořenou z tvého vlastního masa a krve.

Pokud však přineseš tu správnou knihu na onen ostrov

Dáš ji do toho prázdného místa na polici, tak se maják rozsvítí. Dokud bude svítit, bude si lidstvo užívat nekonečný ráj, jelikož všechno zlo na světě bude uvězněno v tom majáku. Avšak dokud svítí, nic nemůže ani dovnitř, ani ven.

Jediný problém je, že ty budeš navždy uvězněn se vším zlem, které kdy lidstvo či Bůh poznali. Existuje jen jedna cesta jak uniknout.

Zhasnout světlo…

Originální Creepypasta (EN): The Lighthouse
Další Creepypasta: Slaughtershy – Ponypasta

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!