CreepypastyČlánkyZáhady

Zlodějíčci

Zlodějíčci

Jsem si jistý, že každý z nás někdy ztratil něco, co nikdy nečekal, že ztratí. Cokoliv od méně významných věcí, jako jsou ponožky nebo jiné oblečení, po ty řekněme více důležité věci, jako je ovladač od televize, mobil, či dokonce peněženka. Můžete ty věci hledat kdekoliv chcete, avšak nikdy je nenajdete. Nebojte se, nic špatného se nestalo. Vzaly si je takové malé kreatury, které odjakživa znám pod jménem Zlodějíčci.

Zlodějíčci jsou malé neviditelné kreaturky, které se schovávají ve stínech a pozorují. Ptáte se co pozorují? Budoucnost. Tato malá stvoření mají jedinečnou schopnost vidět do blízké budoucnosti jakéhokoliv stvoření. Je jedno zda se jedná o psa, kočku, myš, či cokoliv jiného. Nejraději však tato stvoření pozorují lidi. Zlodějíčci se vždy zajímali o to, co lidé vlastní. Od mobilů po ponožky, pozorovali nás jak tyto věci používáme a nakonec je začali chtít sami pro sebe. Mají lepší etický kodex než my, a proto se rozhodli, že si všechny ty věci nevezmou bez toho, aby nám za ně dali něco na oplátku. Naše životy.

Jelikož Zlodějíčci vidí do budoucnosti, tak se rozhodli, že za ochranu nás lidí před nebezpečím, které zaznamenají, si vezmou naše věci jakožto platbu. Takže příště až ztratíte ponožku, své oblíbené tričko, nebo dokonce váš mobil, tak se nebojte. Právě jste byli zachráněni. Začít se bát máte právo tehdy, když ty věci znovu najdete.

Zdroj: Creepypasta wiki

Další creepypasta: Hučení CRT

Kratší Creepypasta na zlepšení vašeho dne a postrašení vašich nebohých duší. Doporučujeme vám přečíst si další z našich příspěvků. Berte na vědomí, že nás to podporuje v tvorbě mnoha dalších děsivých, záhadných a zamyšlení hodných příběhů. A čím větší podporu nám ukážete, tím víc se nám bude chtít do naší práce! A o to víc příspěvků vy dostanete! Děkuji za pozornost. Žijte blaze. Ať žije Creepypasta!

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!