Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
ČlánkyCreepypastyExtrémní

Disney (2/3) – Cyclon D

V roce 1928 se Mickey Mouse objevil ve svém prvním kresleném filmu. Jeho cesta za slávou však nebyla přesně taková, jakou se dalo čekat. Stezka do světa společenských hvězd byla politá šílenstvím, utrpením, a věcmi, které odporují morálce. Prohledal jsem spoustu věcí a našel pravý příběh ukrytý za Mickeyho původem. Příběh, který jste mohli už slyšet v předchozím článku Origins of Mickey Mouse

Cyclon D

Pamatujete si na ten stroj, který byl použit pro stvoření Mickeyho? Který splnil Disneyho sny? Pokud ne, tak si prvně přečtěte Origins of Mickey Mouse

Mám ho

Bylo mi to posláno v neoznačené, hnědé krabici, moje adresa na tom byla naškrábaná černým centropenem. Nenašel jsem tam ani adresu odesilatele. Kromě mé adresy bylo na boxu jedinou další věcí razítko Disney.

Vzal jsem nůž a prořízl jím lepící pásku. Vyndal ochranné fólie z krabice a pak jsem to viděl. Kovová krabička, dvě stopy vysoká a asi tři široká. Když jsem ji zvedl, byl jsem překvapen, protože vážila minimálně 35 liber. Opatrně jsem ji vytáhl a položil na kuchyňský stůl.

Z každé strany aparatury vyčuhoval kovový kabel. Na konci každého z nich byla připojena svorka, a to značilo, že to asi má být připojené na někoho nebo na něco. Stěny byly často pokryté tlačítky a na vrcholu se tyčila malinká žárovka.

Otočil jsem to, a zespoda našel díru. Větší díru, ve které se nacházel kanystr. Určitě to musel být kanystr, ta díra tam nemůže být jen pro nic za nic. K něčemu to bylo. Prohlédl jsem ten záhadný objekt zvenčí ještě jednou a hledal jsem něco, díky čemu by to mohlo fungovat. A konečně jsem našel vypínač s cedulkou, která říkala:

CYCLON D CANISTER 

(kanystr na Cyclon D)

Stisknul jsem vypínač a z boxu vyšel kontejner. To jméno mi něco připomnělo. A příšerné pochopení přišlo ve chvíli, když jsem spatřil logo biohazardovaného Mickeyho, jak na mě bez duše zíral. Vzpomněl jsem si na to, co Cyclon D byl. Vzpoměl jsem si na to, co mi to udělalo.

Když mi bylo osm let, rozhodl se táta s mámou, že vezmou mě a sestru do Disney Worldu. Skoro jsme z tohohle návrhu skákali nadšením a chtěli jsme se do zábavního parku dostat, co nejdřív to bude možné. Jízda trvala asi dvanáct hodin, ale jeli jsme v noci, takže jsme do hotelu přijeli ráno.

Vybalili jsme si věci a zamířili ven do Disney Worldu

Našemu příchodu předcházely výkřiky radosti a nedočkavosti, a také pokusy našich rodičů nás udržet na uzdě. Mé sestře bylo pouhých pět let a z nás byla tou nejurvalejší. Po tom, co nás rodiče trochu uklidnili, jsme vstoupili do parku a začal den rodinné zábavy.

Jako děti jsme byli nadšeni při pohledu na atrakce. Živost EPCOTu, exotická vůně Aladinových atrakcí, princové a princezny, co se procházeli zábavním parkem. Vyfotil jsem se s Alenkou, Popelkou a má sestra potkala Prince Krasoně z filmu Shrek.

Zabili jsme tam hodně času, asi pět hodin, a když už jsme se chystali jít domů, zastavila nás jedna ze zaměstnankyň. Mladá dívka s modrýma očima a plavými vlasy. S úsměvem se představila a podala mým rodičům nabídku:

❝Ahoj! Pracuji tu v oddělení pro Disneyho marketing. Testujeme tu novou reklamní kampaň pro jednu z našich nejnovějších atrakcí. Šli byste se mnou a řekli váš názor? Za váš čas a laskavost vám zaplatíme 25 dolarů.❞

Můj táta souhlasil, ale mamka byla proti

Byli jsme unavení z aktivit z celého dne. Ale taťka dobře poznamenal, že $25 za pár minut není špatná nabídka. Pak matka přešla na otcův názor a nechala slečnu, aby nás vedla. Já i sestra jsme byli z nového zážitku ještě nadšenější.

Přišli jsme k výtahu, který vedl do chodby k podzemním kancelářím. Nikdy mě nenapadlo, že by mohly Disney parky vést tak hluboko pod zem, a netušili to ani mí rodiče. Žena nás přivedla do místnosti, která byla označena jako ❝TESTOVÁNÍ❞. Stěny byly zcela bílé, a uprostřed místnosti stála lavice.

V rohu byl televizor a před námi jsme mohli vidět takové to okno, které bylo z naší strany spíš zrcadlem. To mamku znervózňovalo, protože netušila, co nebo kdo je na druhé straně. Po několika okamžicích ticha se z reproduktorů ozval hlas.

❝Děkujeme za dnešní účast. Vaše laskavost je oceněna!❞

stiak bio mickey cyclon d gass mask creepypasta cz česky darktown.cz děsivé záhady deepweb darkweb darktown mickey mouse

Televizor se zapnul, a na obrazovce se zobrazilo logo biohazardu s tváří Mickey Mouse v sobě. Jeden z kruhů značil jeho tvář a ostatní uši. Usmíval se. Zíral na nás prázdnýma, ledovýma očima. Vzápětí obrazovka problikla a objevil se tam nápis psaný velkými, černými písmeny.

DISNEY: NEJŠŤASTNĚJŠÍ MÍSTO NA ZEMI!

V místnosti se rozezněla zpomalená piano verze ❝It’s a Small World❞ a místnost začal zaplňovat nažloutlý kouř. Rychle jsem si svým trikem zacpal pusu a to samé jsem udělal své sestře, abych nám zabránil vdechnutí toho podivného plynu.

Naneštěstí, pro mé rodiče už bylo pozdě.

Oba dva se z toho žlutého plynu v místnosti silně rozkašlali. Táta si obepnul triko okolo zápěstí a začal jím bušit do zrcadla, dokud neprasklo. Když se sklo roztříštilo, spatřil jsem dívku, která nás tu v místnosti nechala, a za ní tři muže v laboratorních pláštích. Všichni měli na nose plynové masky.

stiak bio mickey cyclon d gass mask creepypasta cz česky darktown.cz děsivé záhady deepweb darkweb darktown mickey mouse

Plynové masky ve tvaru Mickeyho Mouse. Nečinně tam stáli, zatímco se mí rodiče naposledy nadechovali. Po zjištění toho, že jsme rozbili sklo, utekli z místnosti. Přešel jsem přes střepy do místnosti, kde zaměstnavatelé ještě stále stáli, a pomohl sem i sestře.

Stále jsem zadržoval dech a vzal dvě masky, jednu jsem vzal na sebe a druhou jsem nasadil sestře na tvář. S úlevou jsem vydechl.

Na stole ležela složka vanilkové barvy, na které bylo stejné logo, jako před chvílí v televizi. Říkal jsem mu ❝Bio Mickey❞. Otevřel jsem složku a přečetl dokumenty, které byly ukryté uvnitř.

To, čemu mí rodiče podlehli, byl smrtící plyn přezdívaný Cyclon D. Podle toho, co tam bylo psáno, se dostane do nervové soustavy a celkově ji ochromí. Postranní efekty jsou smrt, změna konzistence krve a celkové delirium.

Smrt a extrémní delirium? Něco tu není v pořádku

V tu chvíli jsem si všiml, že se mí rodiče začali zvedat z podlahy. Jejich zorničky byly černočerné a do oválu, jejich úsměv zkroucený do nepřirozeného tvaru. Můj otec vztyčil hlavu a usmál se na mě.

 stiak bio mickey cyclon d gass mask creepypasta cz česky darktown.cz děsivé záhady deepweb darkweb darktown mickey mouse

❝Proč se mnou nejdeš, synu?❞

Třásl jsem se strachy.

❝K-kam, tati?❞

Trhl a škubl svou hlavou. A po chvíli to vyšlo. Hromada nechutně žluté tekutiny. Vytekla z jeho krku hned poté, co mi odpověděl, a spadl na zem.

❝Na nejšťastnější místo na zemi! Do Disney Worldu!❞

Vzal jsem z krabice, která byla označena jako JEN PRO ZAMĚSTNANCE hlavu Mickey Mouse, chytil ruku své sestry a utíkali jsme do bezpečí. Naše matka byla každým krokem blíž a my museli jsme utéct, jak nejrychleji to šlo.

stiak bio mickey cyclon d gass mask creepypasta cz česky darktown.cz děsivé záhady deepweb darkweb darktown mickey mouse

Když jsme se dostali do výtahu, má sestra si sundala masku a vzala na sebe Mickeyho hlavu. Chtěl jsem jí ji sundat, ale nějak se tam přichytila a držela tam. Podíval jsem se na zadní část helmy s hrůzou v očích.

Černě tam byl vyznačen Bio Mickey

Bez možnosti toho, abych jí pomohl, jsem sledoval, jak její tělo zkolabovalo na podlahu, žlutý plyn vytékal zpoza jejího krku. Výtah vyjel nahoru a já zase spatřil denní světlo. Jako o život jsem utíkal z parku. Dokud mě nenašli teta a strýc, masku jsem si nesundal.

Nedávno si prohlížel můj kamarád spolu se mnou svoje fotky z Disney Worldu. Byl jsem v šoku. V pozadí jsem byl já, s Mickeyho maskou na tváři.

< Předchozí díl (Origins of Mickey Mouse) || (Disney Fun Facts) Další díl>

Všechny creepypasty ze série Disney:
Disney (1/3) – Origins of Mickey Mouse
Disney (2/3) – Cyclon D
Disney (3/3) – Fun Facts

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Autor: Dubiousdugong
Originál: Cyclon D

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!