ČlánkyCreepypasty

Disney (3/3) – Fun Facts

Už s těmi ❝Disney kecy❞ končím.

Existuje někdo, kdo ohledně téhle divné společnosti dokázal udělat více průzkumů. Ne, nehodlám tady pomlouvat jeho práci. Jen končím se svým hledáním a vypravováním osobních zážitků. Tak či tak to už do mého života vneslo dost smutku.

Po sdělení mého zážitku o přežití vlastní smrti v Disney Worldu jsem začal mít závratě. Ze začátku to nic nebylo, jen jsem prostě sem tam ztratil rovnováhu. Časem to ale bylo horší, chvíle dezorientace trvaly déle, zeslábl jsem, občas jsem viděl jen žlutou.

Minulý týden jsem šel k doktorovi na odběr krve. Po dvou dnech mi zavolal a sdělil mi, že se v mé krvi nachází podivný toxin, který pomalu mění barvu a konzistenci mých krvinek.

Patrně v mé krvi budou nějaké větší dávky Cyclonu D. Ne tolik, aby mě to zabilo, ale dostatek k tomu, aby mě změnil v monstrum.

Tak chci tohle napsat dřív, než se to stane.

Taky vím, že mi lidi od Disneyho sledují telefon. Skenují si každou zprávu, e-mail, dopis, který pošlu. Čekají, – ne, oni spíš hledají – než vyslovím slovo Disney. Konec je blízko, takže se pokusím říct všechno, co vím, než mě ta chemikálie nebo zaměstnanci zabijí.

Tady je několik zábavných faktů o Disneym:

◦ Společnost Walta Disneye byla založena 16. října 1923 v Los Angeles, Kalifornie.

◦ I přes maskota společnosti měl Walt Disney fobii z myší.

◦ Sněhurka a sedm trpaslíků byl jeden z nejlepších Disneyho filmů, vydělal okolo 66 milionů dolarů.

◦ Disney princ nebo princezna musí splňovat určité výškové a hmotnostní požadavky.

◦ Disney se vyžíval v týrání svých zaměstnanců.

◦ V roce 1990 opustila společnost park na Bahamách, což mělo za následek úmrtí desítek exotických ohrožených zvířat, včetně ptáka, který byl posledním svého druhu.

◦ Walt Disney byl údajně bezohledný oportunista.

◦ Namísto veřejně prohlašované jistoty bezpečnosti ukrývají Disney parky různá úmrtí zaměstnanců.

◦ vidím jenom žlutou

◦ Jsou tam lidi v maskách Mickeyho Mouse a snažej se mi dostat do domu.

◦ Rozbilo se okno, teď to zní, jako kdyby něco unikalo.

◦ Nemám moc času, pomoc

◦ Nemají tváře

◦ proč vidím jenom žlutou

◦ Ne, už jdou…

◦ Disney je nejšťastnější místo na zemi!

◦ °o°

(Žlutá masa něčeho sraženého, neznámého, překrývá zbytek textu.)

< Předchozí díl (Cyclon D) ||

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Autor: Dubiousdugong
Originál: Fun Facts

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!