ČlánkyExtrémní

Daniel Petry (16) brutálně zavraždil Gabriela (12) kvůli počítačové hře

Kdo je Daniel Petry?

Daniel Felipe Petry se narodil v roce 1991 v Blumenau v Santa Catarině (Brazílie). Od dětství byl vzpurným a agresivním chlapcem a při sebemenší provokaci reagoval neobvyklým násilím. Podstupoval psychiatrickou léčbu, ale z terapií často utíkal. Jeho útočištěm byla televize a později internet.

Kdo je Gabriel Kuhn?

Gabriel Kuhn (oběť) se narodil v roce 1995 ve stejném místě do stabilní rodiny. Chlapec byl dobrý student, uctivý a zdvořilý: opačná strana Petryho. Oba byli sousedé, a přestože Petry byl o čtyři roky starší, tak byli něco jako ,,přátelé“. Trávili společně čas, i když rodiče Gabriela měli výhrady k problematickému synovi sousedů.

Co se stalo a jaký byl důvod vraždy?

23. července 2007 tato událost změnila kriminální historii Brazílie. Daniel Petry (16) hrál online MMORPG hru Tibia společně s Gabrielem Kuhnem (12). V určitém okamžiku začala hádka. Petry zjistil, že Kuhn ve hře podvádí.

Z jiných zdrojů se můžeme dočíst, že Daniel Petry vypůjčil ve hře Gabrielovi 20.000 herních mincí a Daniel mu je později nechtěl vrátit. To měl být jeden z údajných motivů k vraždě. Dnes už se bohužel skutečnost nedozvíme.

Petry zběsile vpal do domu svého souseda. Gabrielovi rodiče tam nebyli, jeho bratr odešel a chlapec byl doma sám. S jistotou otevřel dveře Petrymu, který ho, jakmile vstoupil, srazil k zemi a začal ho bít. Gabriel Kuhn se pokusil bránit, ale marně. Pak ho Petry vzal do své ložnice a znásilnil ho na posteli.

Chlapec křičel a plakal, ale to jen dělalo Petryho krutějším. Povlečení na dětské posteli se zbarvilo krví. Gabriel Kuhn hrozil Petrymu, že to nahlásí a řekne všechno svým rodičům. Tak se ho Petry rozhodl zabít. Vzal si drát a ovázal ho kolem krku chlapce.

Brutální a nelidská vražda Gabriela Kuhna

Pokračoval ve škrcení, dokud chlapec neomdlel. Pak měl další nápad. Jeho tělo chtěl schovat na půdě domu, ale nebyl to lehký úkol, zvláště vzhledem k tomu, že dveře na půdu byly 1,8 metrů vysoko.

Šel do garáže domu a vzal pilku na železo. Vrátil se k chlapci a začal mu odřezávat dolní končetiny v pase. Gabriel znovu nabyl vědomí a začal křičet bolestí. Petry řezal dál. Odřízl levou nohu a Gabriel přestal křičet: kvůli krvácení upadl do šoku.

Vražedný nástroj

Daniel Petry Gabriel Kuhn vrazda
Pilka na železo – Vražedný nástroj

Daniel Petry vzal pilku a rozhodl se pokračovat. S neobvyklou krutostí odřízl pravou nohu. Pitva ukázala, že Gabriel byl naživu, když byly obě nohy odříznuty. Zemřel krátce poté v důsledku bolesti a ztráty krve.

Ale poté… Se matka zabitého chlapce vrátila domů, a našla bezvládné tělo svého malého syna s uřezanýma nohama v kaluži krve. Tak brutální pohled si nikdo z nás nedokáže představit.

Ve vězení Daniel Petry učinil šílené prohlášení:

„Gabriel podváděl a já ho donutil zaplatit za všechny jeho činy; jak řekl – existuje nebe a peklo, v pekle je on; najdu ho tam a znovu se pomstím. “

Daniel Petry (2007)

Z tohoto případu je mnoho záznamů a fotografií, které můžete najít na internetu. Nebo na odkazu níže. V tomto článku vám žádné fotografie nenabídneme, protože jsou příliš brutální. Pokud tedy nemáte opravdu silný žaludek, nehledejte je.

Originál (Pozor jenom pro silné povahy): Daniel Petry a Gabriel Kuhn

Creepypasta: Pohyblivá panenka

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

One Comment

  1. Hezký článek škoda , že autor si nedal práci napsat tam něco svého. Takhle je to jen slovo od slova zkopírovaný text. Což mi přijde celkem ironické ,když tato stránka „nedovoluje kopírování“
    S pozdravem Dead Snoke

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!