CreepypastyČlánky

Držitel přítomnosti

Předmět 17. z 538

Držitel přítomnosti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se bez váhání, zda můžete vidět toho, kdo si říká „Držitel přítomnosti“. Recepční se na vás bez zájmu podívá a vy se ho budete muset zeptat znovu. Až pochopí vaši otázku, provede vás dveřmi, za kterými naleznete chodbu, která bude vypadat jako část samotného pekla.

V této chodbě nenaleznete nic víc než temnotu a pocit nepředstavitelné hrůzy. Pokud uslyšíte výkřik vycházející zleva, tak běžte ke dveřím, kterými jste přišli, jinak budete sežráni démony křičícími nesrozumitelné bláboly z jejich úst plných jedu.

Pokud uslyšíte výkřik vycházející zprava, tak se rozběhněte rovně přímo ke dveřím, ke kterým máte namířeno. Ignorujte recepčního a běžte dál dokud nedorazíte k těm dveřím. Uslyšíte-li další výkřik přicházející z jakéhokoliv jiného místa okolo vás, zavřete oči a modlete se k bohům o rychlou smrt.

Neuslyšíte-li žádný výkřik, prostě následujte recepčního dokud neodemkne ty dveře na druhé straně chodby.

Požádá vás, abyste vešli a odejde.

V této místnosti naleznete pouze dvě věci: nahatou holku, jejíž levá ruka je pouze pahýl roztrhaný na kusy ústy něčeho nadpřirozeného, a rezavou klíčenku, kterou ta dívka drží. Musíte se dívat na tu klíčenku a neodtrhnout od ní oči. Nemůžete říct nic, ale můžete se zeptat: „Proč k sobě patří?“

Potom, co se zeptáte, přesuňte svůj pohled na tvář toho děvčete. Podívá se na vás a poví vám ten nejvíce nepříjemný příběh o současnosti. Jak vlastně tato současnost vznikla, jaká je teď a jaká jednoho dne bude. Pomalu se k vám začne přibližovat. Nehýbejte se a nic neříkejte dokud nebude jeden jediný krok od vás.

Položí svůj rozsápaný kus hniloby, který kdysi býval její levou rukou, na vaše rameno. Následně vám pošeptá do ucha: „Nastal čas a ty teď musíš zemřít.“ Nereagujte na to. Prostě jí dále zírejte do očí a časem ucítíte, jak je vám něco tlačeno do dlaně.

Ta klíčenka je Předmět 17. z 538. Pouze klíče, které jsou pro ni určené, se na ni dají pověsit a všechny ostatní klíče budou odpuzeny.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Článek: TOP 5 Městských legend

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!