CreepypastyČlánky

Držitelka vášně

Předmět 18. z 538

Držitelka vášně

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se bez váhání, zda můžete navštívit někoho kdo si říká „Držitelka vášně“. Recepční se začervená a zasní. Budete se muset zeptat ještě dvakrát. Pak konečně kývne hlavou a ukáže vám, abyste ho následovali.

Odvede vás do chodby. Uslyšíte tlumený dieselový motor, avšak prozatím to nechte být a ignorujte to. Není to důležité. Místo toho se soustřeďte na jakýkoliv šepot, který okolo sebe uslyšíte. Pokud šepot přestane, tak je nesmírně důležité, abyste v zájmu svého psychického zdraví zavřeli oči, jelikož se ze země vynoří děsivé stvoření a po chvilce zmizí stropem.

Pokud uslyšíte šepot ve vám neznámé řeči po celou dobu než společně s recepčním dorazíte ke dveřím z kamene, tak jste v bezpečí. Teď poslouchejte ten motor. Pokud stále běží, tak jděte a otevřete ty dveře. Ani se nepokoušejte představit co se stane, když se ten motor zastaví. Nikdo o tom zatím nebyl schopen vyprávět.

Pokud se vám podařilo ty dveře otevřít,

tak vás recepční opustí. Vejděte dovnitř a jděte stále rovně dokud se ty dveře nezavřou. Nyní musíte říct: „Promiňte, rád bych se od vás učil.“ Pokud jste něco udělali špatně, tak budete mrtví dřív, než si toho stačíte všimnout, takže se tím tolik nezatěžujte.

Pokud se pár desítek sekund nic nestane, tak můžete pokračovat v chůzi. Jděte dál dokud nenarazíte na srdce o velikosti vaší hlavy. Nedotýkejte se ho. Místo toho se k němu otočte zády. Uvidíte buď tu nejkrásnější ženu, nebo to nejošklivější stvoření, které jste kdy spatřili. To druhé se objeví pouze pokud jste se dotkli toho srdce. Ze vzhledu toho stvoření skoro zešílíte a bude vás děsit po zbytek vašeho života.

Pokud však uvidíte tu ženu, tak se jí dívejte do očí. Nikam jinam. Ani pokud je nahá. Spustíte-li pohled z jejích očí, tak vás její krása doslova oslepí a po zbytek života se budete toulat touhle dimenzí. Pokud jste schopni se jí dívat pouze do očí, tak se můžete zeptat: „Žijí?“ Ta žena z ničeho nic zasténá a lehne si na zem, během čehož se začne uspokojovat masturbací. Musíte rychle zavřít oči a zakrýt si uši rukama, jelikož pokud ji uslyšíte čistě, tak vám její sténání zničí mysl i tělo.

Po nějaké době ucítíte, jak se někdo dotkne vašeho pravého ramene. Můžete otevřít oči a odkrýt si uši. Neotáčejte se na toho, kdo se vás dotkl. Místo toho se podívejte tam, kde byla ta žena. Bude pryč a zbude tam z ní pouze popel. Najděte v popelu její dělohu, seberte ji a zavřete oči. Až ucítíte, že se vám něco chladného dotklo hlavy, tak je znovu otevřete. Budete zpět v psychiatrické léčebně přímo za recepčním, který vás dovedl k těm kamenným dveřím.

Ona děloha je Předmět 18. z 538. Dokáže zplodit ještě jedno dítě.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Článek: Sépiákova sebevražda

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!