CreepypastyČlánky

Držitelka nevinnosti

Předmět 19. z 538

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či domu na půl cesty, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci, zeptejte se bez váhání, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitelka nevinnosti“. Recepční nic neřekne, avšak měla by uronit jednu jedinou slzu.

Budete odvedeni k zapomenuté chodbě v opuštěném křídle oné zchátralé instituce. Recepční s vámi do té chodby nepůjde, ale podívá se vám do očí pohledem plným naděje. Výraz jejího obličeje bude žádat o spásu. Pokud do oné chodby vejdete, tak toho moc neuvidíte. Tedy kromě špinavých rozbitých úlomků dříve nádherných vyřezávaných slonovinových soch. Zanedlouho uslyšíte slabé fňukání přicházející z druhé strany chodby. Buďte ve střehu, jelikož pokud toto fňukání přestane, tak už je všechna naděje ztracena.

Nemá cenu snažit se utéct.

Potom, co otočíte klikou obyčejných dřevěných dveří na druhém konci chodby, ucítíte na tváři teplé příjemné světlo. Ocitnete se v ložnici mladé osmnáctileté dívky. Ona dívka bude sedět na zemi u postele s překříženýma nohama a bude mít na sobě pouze otevřenou noční košili, která bude odhalovat celé její čisté tělo. Ona je zdrojem onoho mučivého fňukání. Nic, čím se jí pokusíte uklidnit, nedokáže ukončit její proud potlačených nářků.

Utichne pouze pokud se zeptáte: „Co se stalo, když to bylo poprvé vytvořeno?“ Podívá se na vás. Oněmíte její krásou a pokud ještě dokážete přemýšlet, tak si uvědomíte, že v ní vidíte všechno, co na tomhle světe opravdu milujete. Najednou si všimnete, že ona dívka krvácí z jejích intimních partií a z drobného otvoru mezí jejíma nohama vyleze groteskní falus. Ona věc bude plná života a vám dojde, že vás to hypnotizuje. Neodvracejte svůj pohled. Nechcete pokoušet jeho trpělivost.

Brzy se celá místnost vypaří před vašima očima

a vy budete stát na té nejklidnější mýtině, na které jste kdy byli. Všechna fauna, kterou poznáte, bude s klidem pokračovat ve svém životě i s vaší přítomností, bojíc se ničeho. Dokonce ani smrti. Zničehonic na mýtinu padne stín a vy uvidíte, jak se kolem vás celý les vznítí. Nad tím, co se stane potom, nikdo nedokáže přemýšlet dlouho bez toho, aniž by zešílel, ale vy to se vší silou vaší mysli vydržíte.

Nakonec uslyšíte výkřiky, sténání a naříkání, ale co vás přemůže víc než cokoliv jiného, bude tichý šepot a potlačený pláč všech raněných nevinných světa, kteří kdy žili. Uvědomíte si, že tento pláč bude slyšet po celé Zemi až do konce světa. Nikdo nedokáže vydržet tyto skoro tiché prosby a udržet si byť slabou naději pro budoucnost.

Iluze časem pomine a vy se opět ocitnete v ložnici té dívky. Tu najdete ležet mrtvou na zemi. Z její tváře zbyla pouze směs agónie a hrůzy. Nyní ohromný falus se krmí jejím tělem a má okolo sebe až zlověstnou záři.

Jedná se o Předmět 19. z 538. Pokud se ho dotknete, bude váš, ale pokud ho necháte ovládat vás, tak použije vaše tělo k nalezení a spojení všech ostatních částí, bez ohledu na to, co to bude stát.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Démonické sny

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!