Články

Forever With Us | Epilog

Právě čtete vícedílnou fanfikci Forever With Us, která má zaměření Five Nights at Freddy’s. V příběhu jsou uplatněny některé teorie, které ne všichni mohou podporovat, a byla bych ráda, kdybyste to respektovali.
Zajímáte-li se o hru samotnou, prosím, nechte se odkázat na štítek Five Nights at Freddy’s články.
Chcete-li si přečíst více článků o Five Nights at Freddy’s, společně s dalšími fanfikcemi, přejděte na štítek Five Nights at Freddy’s.
Pro všechny díly této fanfikce otevřete štítek Forever With Us.

 

Five Nights at Freddys Forever With Us serie nautileen creepypasta česky darktown.cz
Five Nights at Freddy’s Fanfikce | Forever With Us | autorka: Nautileen | DarkTown.cz

« Předchozí díl || Další díl »

Epilog – Forever With Us

Drahá Sammy.

Pořád se nemohu vzpamatovat z toho, co se tam stalo. Doufala jsem, že se z toho jednoho dne probudím a zbude mi z toho jen památka na noční můru, ale všechno je to pořád hrozně reálný.

Vím, že bys to po mě nechtěla, ale do vlastní smrti si budu vyčítat, že jsem tě sem kdy zatáhla.

Hrozně mi tu chybíš.

Od tvé smrti už uběhly tři dny a já se snažím se s tím nějak sžít, přestože to nejde nijak snadno. Moje myšlenky jsou pořád strašně roztroušené a nedokážu se na nic pořádně soustředit.

Jeremy se mohl skoro zbláznit. Kolikrát chtěl jít za tebou, a nebýt mě, už by i on opustil náš svět.

Dala jsem výpověď a rozhodla se znovu se naplno věnovat škole. Jeremyho po tom všem vyhodili z práce a pizzerie se nedlouho poté zavřela. Mika nikdy nikdo nenašel, takže hádám, že zůstal navždy s nimi.

Několik dní jsem strávila v slzách a Jeremy údajně zrovna tak. Pořád se snažím to všechno pobrat a pořád si přeju, aby nic z toho nebyla pravda. 

Ale ono je to všechno pravdivý.

Tenhle dopis chci nechat pohřbít ve tvé rakvi, stejně jako Jeremy nechá svůj dopis pro tebe. 

Doufám, že se máš lépe, než tady, ať už jsi kdekoliv.

Tvá truchlící sestra

May.

« Předchozí díl || Další díl »

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!