ČlánkyCreepypasty

I’ll Be Waiting

I’ll Be Waiting

Neznáš mě. Nikdo mě nezná. Jedině Mistr ví o mé existenci.

Ale já a Mistr známe vás všechny. Všechny jsme vás navštívili, moji přátelé, během té fascinující hodiny. Nikdy tu nejsme během dne.

Sluneční paprsky pronikají skrze mou stinnou duši a spalují mi tkáň. Mé kosti se mění v popel a orgány se stávají prachem. Denní čas na jednom místě znamená noční čas na jiném, takže já i Mistr cestujeme.

Nikdy nejsme na jednom místě příliš dlouho

Poté, co slunce zemře a měsíc znovu ožívá, přicházím. Dostanu se blíže k vám a vdechnu vůni vašeho života. Naslouchám srdečnímu tepu a dechu.

Mistr na vás poté započne svou práci, dávajíc jeden prst na vaše čelo a šeptajíc latinská slůvka. Vždy to končí řevem a křikem. Mistr jim říká noční můry.

Vždy jsem vás všechny chtěl utišit, přitisknout si vás blíže. Ale nikdy jsem se nesměl dotknout, ani jedinkrát. Mistr mi říkal, abych se nikdy nedotýkal.

Naučil jsem se nedotýkat se

Mistr mi zle ublížil a moje kůže, moje zjizvená citlivá kůže… Si vybrala svou daň. Ale někdy si prostě nemohu pomoci. Když se Mistr nedívá, pustím se do akce.

Přejedu nehty po tvých rukách, pohladím rty, odhrnu vlasy z tváře. Ale moje pleť zabíjí váš druh, narušuje cévy a hmoždí vaše těla v nepředstavitelných způsobech. Omlouvám se, opravdu je mi to líto.

Prostě si nemohu pomoci. Chci vám jen ukázat, jak moc vás miluji. Když jsme s prací u konce, vždy si vzpomenu na suvenýr.

Obvykle je to něco malého, něco, čeho byste si nevšimli, kdyby to chybělo, něco jako mince nebo pero, které popadnu za Mistrovými zády. Ale občas se stává, že nic moc nemáte. Když se to stane, beru si něco jiného, samozřejmě s Mistrovým povolením.

Vlasy. Nehty. Řasy

Část vás. A ta bude už navždy moje. Doufám, že vás dnes uvidím. Ale pokud neusnete, budeme mít problém. Mistr říká, že vám nemohu dovolit mě spatřit. Pokud mě uvidíte, bude to znamenat konec našeho přátelství.

A já vás budu muset zabít. Nechci vidět krev prosakující přes pokrývky. Nechci vidět vaši vyděšenou tvář, když mě spatříte. Mou deformovanou kůži. Mé jizvy. Mou lásku k vám.

Ale možná, kdesi hluboko uvnitř mě, možná jen trochu… Chci. Koneckonců jsem Mistrovo dítě. Sladké sny, miláčci. Budu na vás čekat.

Original: I’ll Be Waiting

Další Creepypasta: 12 Pravdivých děsivých příběhů

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!