ČlánkyCreepypasty

My Harry

My Harry / Můj Harry

Můj syn Harry se narodil 6. června roku 2006. A fakt, že má mateřské znamínko připomínající číslici 666, ničemu moc nenapomáhá. Vím, co si myslíte, ale ne, Harry není synem Ďábla.

Ve skutečnosti je pravým opakem. Je to malý sladký andílek. Můj milovaný Harry si toho tolik protrpěl za tak krátkou dobu.

Vždy byl obklopen tragédiemi

Týden po jeho narození jsme šli do kostela na křest. Když jsme byli zhruba padesát metrů od kostela, celá budova se zřítila. Bylo to, jako by se celý kostel změnil v prach a popel během jedné sekundy.

Všichni uvnitř budovy včetně pastora zemřeli. To vše nás neskutečně překvapilo, vzhledem k faktu, že základy kostela i jeho exteriér byli solidní.

Když byl mému drahouškovi jeden rok, jeho opatrovnice zemřela. Byla to nehoda, spadla ze schodů. Zlomenina krčního obratle byla příčinnou její smrti, ale její celé tělo bylo zkroucené, deformované.

Také její kosti byly zlámány do neuvěřitelných úhlů

Růženec, který nosila kolem krku, byl během pitevního procesu nalezen zaražený hluboko v jejím hrdle. Její smrt zarmoutila Harryho tak moc, že celé dva dny nejedl, ubožáček můj. I přesto mě Urshulina smrt nezarmoutila.

Během vyšetřování policie našla dýku spolu s deníkem v jejím batohu, ve kterém psala, že Harry je démon a potřebuje zmizet z tohoto světa… A pokud při tom zemře, někdo jiný musí převzít její úlohu. Věřili byste tomu?

Můj malý andílek démonem? Dobrá zástěra pro tak hrozivý plán

Když mu byly dva roky, zapsali jsme jej do školky. Vždy jsem cítila jeho osamělost po Urshulině smrti a chtěli jsme, aby navázal pouta s dětmi ve stejném věku. Dokonce si ve školce našel kamarádku jménem Sherry.

Můj drahoušek byl opět veselý, i když to netrvalo dlouho. Sherry měla nehodu. Zemřela, když se jí kolem krku omotalo lano při hraní si na skluzavce ve školce. Podivná věc byla, že v její puse se hemžily larvy, když bylo její tělíčko nalezeno.

Policie nikdy nezjistila, jak a kde Sherry přišla ke kontaktu s lanem, nebo dokonce jak mohlo být tělo tak krátce po smrti zamořeno larvami. Harryho vychovatelka NcNally mě poté kontaktovala. Prý jí děti oznámily, že byly svědky hádky Harryho a Shelly, kdo sjede skluzavku jako první.

Hádka se udála se to krátce před nehodou

Wow, to od ní bylo docela dychtivé, když mi kvůli tomuhle oznámení volala. Opravdu obviňovala mé dvouleté díte z vraždy? Nebyla to náhodou její zodpovědnost držet dozor nad dětmi?

Soud byl stejného úsudku a ona přišla o práci. Zavolala mi znovu a řekla něco v tom smyslu, že něco není s mým synem v pořádku. Byla tohoto názoru: Harry měl určitý podíl na smrti té dívky.

Dokonce vyhrožovala požadováním dalšího vyšetřování. Harryho jsem ihned ze školky odhlásila, bála jsem se, že by mu mohla McCrazy ublížit. O měsíc později jsem se v novinách dočetla, že zemřela při dopravní nehodě.

Opět dobrá zástěra

Od celého incidentu uplynulo šest měsíců a já se bála, že Harry bude nucen jít do kláštera. Odešla jsem ze své práce a plně se věnovala péči o něj kvůli strachu a neschopnosti znovu důvěřovat chůvě. Většinou jsem byla se synkem sama, jelikož můj manžel dosti cestoval za prací.

Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že jsem opět těhotná. Harry by konečně mohl mít sourozence, se kterým by si mohl hrát! V pátém měsíci těhotenství jsem mu řekla, že mu maminka brzy přivede malou sestřičku. Zprvu nereagoval a dále si hrál s jeho vojáčky.

Ale po chvíli za mnou přišel a obdařil mě jedním z těch nejsladších úsměvů, ah, tak moc jsem ten úsměv milovala… Objal mě a políbil mi bříško. To mě překvapilo, nikdy jsem mu totiž neříkala, odkud děti přicházejí, byl na to ještě až moc malý.

Přesto mi toto gesto doslova rozehřálo srdce.

Už jen čtyři měsíce, pomyslela jsem si

Ale vše nasvědčovalo tomu, že někdo z vyšších držel nad mým synkem silnou zášť. V ten samý den, kdy jsem mu sdělila novinku o mém těhotenství, jsem měla nehodu. Ve sprše jsem upadla na břicho poté, co jsem uklouzla.

Vana byla naplněna mou krví. Ale ta nejhorší část byla, že Harry tohle všechno musel vidět poté, co přiběhl mamince na pomoc, když slyšel její křik. Byla jsem odvezena do nemocnice, kde jsem se dozvěděla to nejhorší.

Potratila jsem. Občas stále přemýšlím nad tím, jak se Harryho mýdlo dostalo do sprchy. Po potratu Mark odešel ze své práce a našel si novou poblíž našeho domu.

Stal se velmi láskyplným a pečujícím, co se týkalo péče o Harryho. Harry začal chodit do školy. Ale každým novým dnem jsem dostávala stížnosti od učitelů ohledně jeho chování.

Říkali, že ubližuje dětem poblíž a ony se ho bojí. Bylo to prostě neuvěřitelné. Harry by neublížil ani mouše, natož dětem!

Všichni na mého chlapce zkrátka žárlili. Časem mě začal celý školní systém otravovat, a tak jsem se rozhodla pro domácí školu. Fakt, že Harry nebude schopen najít si přátele jeho věku, mě trápil, ale na druhou stranu mě skutečně těšilo, že Mark s ním bude také trávit nějaký ten čas.

Věci šly dobře, ale po čase jsem si začala všímat změn v chování mého manžela. Pracoval pozdě do noci a často se domů vracel opilý. Dokonce se Harrymu začal vyhýbat a zdál se být v jeho blízkosti dosti úzkostlivý.

Několikrát přespal v jeho kanceláři a domů se ani nevrátil. Podezřívala jsem jej, že mě podvádí, nakonec jsem si o tom s ním musela promluvit.

Po vyslechnutí toho, co řekl, jsem si přála, aby býval řekl, že mě podvádí

Řekl, že Harry není jeho syn. To mě neskutečně rozčílilo. Klepala jsem se vztekem.

Dala jsem mu celý svůj život a on mě obvinil z cizoložství. Začal poukazovat na různé věci na podporu jeho výroku. Harry byl předčasně narozené dítě, narozen v sedmém měsíci.

Mark mi ukázal jeho pas, kde stálo, že byl na pracovní cestě ve Francii, když jsem otěhotněla, tím pádem Harry nebyl jeho syn. Zašel s tím tak daleko, že přiznal přiklánění se k názoru, který měla Urshula. Za mými zády dokonce vyhledal radu kněze, který jeho obavy potvrdil.

Přinesl domů dýku požehnanou knězem, aby mi zabil dítě. Věděla jsem, že Mark byl posednut nějakým démonem. Nedovolila bych mu za žádnou cenu, aby ublížil mému dítěti.

Vyrazila jsem mu dýku z ruky a několikrát jej bodla místo Harryho vší mou silou. Ani neútočil nazpět, nebránil se, prostě měl jen takový ten smutný pohled v očích. Posadila jsem se vedle jeho těla bez života a plakala jako dítě po celé hodiny.

Harry za mnou přišel se sklenicí vody a utřel mi slzy. Proč svět neviděl, jak nevinné a pečující mé dítě bylo? Ukryla jsem Markovo tělo, jak nejlépe jsem dokázala, a opustila město i s Harrym.

Nové město s novým začátkem by mohlo vše napravit. Od té doby jsme se s Harrym stěhovali z jednoho místa na druhé, jelikož nás stále obklopovaly samé tragédie. Jednou náš dům vyhořel, podruhé byl zničen zemětřesením a tak dále a tak dále.

Občas se vyskytly opravdu příšerné ztráty, ale my dva jsme vždy vyvázli bez zranění.

Můj Harry vyrostl v úžasného muže a tento rok mu bude již osmnáct let. Dnes ráno mě obdařil tím dokonalým úsměvem a řekl, že již nebude svou maminku potřebovat.

Original: My Harry
Autor: MonicaMishra0607

Další Creepypasta: Best Apples / Nejlepší Jablka

Unnamed

Jsem malý nenápadný človíček se zatraceně nízkým sebevědomím, co miluje literaturu, anime a umění, věčně nevylézám ze svého pokoje a jen málokdy projevím nějaký zájem. Nesmím zapomenout na zmínku o až chorobné lenosti~ Překládání se věnuji kolem dvou až tří let, pokud píšu něco ze své hlavy, většinou to (podle mě) dopadá katastrofálně, proto se mnohem raději plně věnuji překladům.

Související články

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!