ČlánkyCreepypasty

Očistec / Purgatory

Očistec / Purgatory

Slyšeli jste příběhy o Houndoomovi? Třeba ten, který říká, že když tě popálí, nikdy to nepřestane bolet? Nesmyslné, že? Tak, mám další příběh, z ještě více pověrčivé doby. A přijde mi to pravdivé. Stále nevím, co to tam dělalo, na severu od Violet City, a taky stále nechápu, co jsem si při vytáhnutí svého Hoppipa myslel.

Jediné, co vím, je to, že se to plížilo za Hoppipem, připravené zaútočit. Proč jsem prostě nezavolal Hoppipa zpátky? Pokébally jsou vytvořené z určitého důvodu, a přesně tohle mě napadlo, když jsem toho malého Pokémona kolébal v náručí.

Na chvíli to vypadalo, že jsme se oba zázračně vyhnuli útoku. Pak ale udeřila bolest. Pokud jste se někdy spálili, a myslíte si, že si to dokážete představit, chyba. Nikdy bych nečekal, že by mě něco mohlo až takhle bolet. Po tom, co Houndoom vypadal spokojeně, zmizel. Myslím, že si na mě počkal…

Přišel jsem zpátky do města

než se ta bolest po mě rozlezla úplně. Nevím, co se stalo pak, po nějaké době jsem se vzbudil, obklopen rodinou. Doktor, který tam byl taky, řekl, že mi ošetřil moje spálení. A prý že to brzy přejde. Co si mysleli? Neměli ani tušení, co je tohle za bolest.

Popálil jsem se už hodněkrát o Cynaquila v New Bark town, ale tohleto, tohle bylo něco úplně jinýho. Popálená skvrna na mé ruce sice mizela, ale stále jsem se cítil jako s rukou v plamenech. Mluvení je namáhavé. Těžko se hýbu. Bojím se přemýšlet. Vrátil jsem Quilavu zpátky Elmovi, nechci ji vidět.

Vím, že ji nemůžu vinit, že ona za nic nemůže, že ona mě teď nepopálila. Ale nechci ji. Nenávidím ji. A ostatní Pokémony jsem pustil. Vědí, jak bojovat, a já mám možnost být sám. Nemůžu pokračovat ve svém dobrodružství. Můj sen stát se trenérem je u konce.

Jak bych mohl zároveň bojovat a čelit takovéhle bolesti?

Jak prakticky můžu žít?
Takhle žít nemůžu.
To nezvládnu.
Teď jsem mrtvý.
Ale stále hořím.

Stále hořím.

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.
Překladatel: Nautileen

Autor: nonparael
Originál (EN): PURGATORY

Další Creepypasta: Temná Kočka / The Grinny Cat

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!