ČlánkyExtrémní

Toxický Mstitel 2

Toxický Mstitel 2 (1989)
The Toxic Avenger 2

Komedie / Horor / Akční / Dobrodružný

Od předešlého filmu Toxický Mstitel (1984) jsem musel zrecenzovat i jeho nástupce. Film Toxický Mstitel 2 (1989) je volným pokračováním prvního dílu. I tak si zachoval naprosto stejnou míru nechutnosti, šíleností, humoru a skvěle udělaných ručních efektů bez použití jakéhokoliv klíčování, apod.

Děj se odehrává po konci prvního dílu. Melvin (přezdíván Toxie) si poklidně žije se svou přítelkyní Sarah v domově pro slepé, kde je společně obsluhují a plní jim péči. Městečko je po předešlém ničení všeho zla naprosto poklidné a harmonické. Na jednu stranu je to skvělé, ale na druhou stranu se nyní Toxie cítí nepotřebný.

toxic avengers toxicky mstitel film horor darktown.cz

Má obrovskou touhu opět ničit zlo

Po výbušném zničení jeho domova pro slepé tajnou organizací APPOCALYPSE s.r.o. mu psychiatrička, která je zároveň členem této negativní organizace, mu poradí, aby odcestoval do Japonska, kde chce najít svého údajného otce, kterého nikdy v životě nepoznal. Organizace tam na něj nachystá lest, kterou ovšem nečekal..

Film je kompletně prošpikovaný šíleným a nechutným humorem, který nechybí u žádného filmu společnosti Troma. Kromě vtipných hlášek, skvělé hudby v různých momentech a zábavných scén se tu nacházejí perfektně udělané efekty, ke kterým opět stačily jen šikovné ruce a nějaké materiály….

toxic avengers toxicky mstitel film horor darktown.cz

Toxie se zde pere s kung-fu mistry

Členy tajné zlověstné organizace a se svým otcem, který je pašerák drog, které převáží v rybách….

Film je plný šíleností, které navazují na sebe. Pokud ho bude sledovat průměrný divák, který není alespoň trochu blázen, tak mu nic nedá.. Pokud máte rádi neotřelé a extrémní záležitosti, máte silný žaludek a chuť po něčem naprosto novém a specifickém, tento film je pro vás jako dělaný.

Přeji příjemnou zábavu!

Film na ČSFD (47%): Toxický Mstitel 2
Předchozí část: Toxický Mstitel / Toxic Avenger

Fulci

Zdravím. Jsem podle vrstevníků divný a podle společnosti dospělých lidí jedinečný a hloubavý, a podle mně jen "jiný". Vymezuji se z doby. Jsem přesvědčen o svém minarchismu a nosím neobvyklé oblečení. Co se týče tajemna, miluji staré italské "GORE" filmy, na které zde s oblibou udělám nějaké ty recenze.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!