ČlánkyExtrémní

Zombie Flesh Eaters 3 / After Death – Zombi 4

Zombie Flesh Eaters 3

ZOMBIE (A/K/A ZOMBI 4)

Pokud si narazil/a na tento článek jako první, tak se můžeš podívat i na předchozí díly Zombie Flesh Eaters 1 a Zombie Flesh Eaters 2. Když o tomto filmu píši, mám skvělou náladu. Protože je to pecka. Předposlední člen trůnu legie Zombi má co do sebe. Třetí díl byl natočený v roce 1988 s podtitulem „After death“ v  překladu „po smrti“.

Zombie Flesh Eaters 3 After Death - Zombi 4 horor film recenze movie gore darktown.cz

Příběh ve zkratce

Na jednom ostrově se ocitne náhodou v jeden stejný den jak rodinka nevinných lidí, (tj. muž, žena a jejich malá dcera), ale i skupinka dobrodruhů na člunu, chystajících se probádat historii a údajný poklad ve zdejší jeskyni, ve které se ve skutečnosti nachází zakletá kniha, která je záhadným spouštěčem temných voodoo sil.

Což oni samozřejmě neví a čeká je zběsilá jízda skrz démony, zombies a jiné překážky. Partička jakýchsi protestujících lidí totiž kdysi ono zlo chtěla zastavit tím, že zavraždí kněze, který zde přežíval a určitým způsobem zlo reguloval.

Po střelbě do jeho těla se zlo vpustilo nekontrolovatelně do ostrova, což samozřejmě ve dne i v noci přináší velké problémy a obrovské riziko smrti každému návštěvníkovi, který vstoupí hlouběji.

Zombie Flesh Eaters 3 After Death - Zombi 4 horor film recenze movie gore darktown.cz

Film je skvělý i díky zajímavému soundtrcku, který pro něj složila méně známá italská hard rocková kapela a doplňuje filmu jednu třetinu zážitku.

Dále perfektním, grády doplňujícím prostředím, které doplňuje šmrnc jeskyněmi, ostrovem a hustými, zarostlými místy, a skvělými „sirovými“ efekty, kterých zde rozhodně nešetřili. To mluvím o maskách, kostýmech, různých dýmových efektech a umělé krve s ranami je zde mnoho.

Zombie Flesh Eaters 3 After Death - Zombi 4 horor film recenze movie gore darktown.cz

Opět je zde nutné zmínit typické herecké výkony, které byly opravdu slabé. Je zde velmi dobře vidět, že jsou to jen herci. To, jak falšují emoce (strach, stres, udivení, řev, atd.), nebo i jejich pohyby a výrazy.

To jednoho rozesměje. Ale je to zároveň naprosto ojedinělé kouzlo a unikátní element těchto děl, které v mém srdci zůstanou navždy. Nikdy na ně nezapomenu a doufám, že se na ně jednou, až je nebude znát vůbec nikdo a mě bude třeba 70, ještě s úsměvem, nostalgií po mládí a fascinací podívám.

Odkaz na ČSFD (36%): After Death – Zombi 4
Další část: Zombie Flesh Eaters 2 / Zombi 3

Fulci

Zdravím. Jsem podle vrstevníků divný a podle společnosti dospělých lidí jedinečný a hloubavý, a podle mně jen "jiný". Vymezuji se z doby. Jsem přesvědčen o svém minarchismu a nosím neobvyklé oblečení. Co se týče tajemna, miluji staré italské "GORE" filmy, na které zde s oblibou udělám nějaké ty recenze.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!