CreepypastyČlánky

Amanda’s Tree / Amandin Strom

Amanda’s Tree / Amandin Strom

Zvenčí byla slyšet meluzína,

ze které šel mráz po zádech, a kapky deště dopadaly na okno, po němž sjížděly dolů stejným stylem, jako padá zraněný pták. Zírala na okno a poslouchala mlácení deště na sklo, jež znělo jako bomba snažící se zasáhnout ji. Blesky ozařovaly celá nebesa a světlo z nich se odráželo v jejích hnědých očích.

„Amando…“

zašeptala si sama pro sebe, přitáhla si kolena k hrudi a položila na ně bradu. „Ano,“ pomyslela si, „to je mé jméno.“ Během toho, co přemýšlela nad nějakými nepříjemnými věcmi, se její dveře pootevřely a ona zahlédla pruh světla. „Našlo mě to,“ pomyslela si Amanda. Musela polknout aspoň třikrát, aby dostala z krku ten „knedlík“.

Svým pohledem probodávala dveře a následně i okno. Poté se rozhodla potichu se zvednout. Přistoupila ke svému oknu, pomalu přejela rukou zespoda nahoru, aby ho pomocí páčky otevřela, pak se postavila na rám a koukla se dolů. Byla tři patra vysoko. Podívala se před sebe, a i když byla bombardována kapkami deště a vítr skučel v jejích uších, tak byla schopna rozpoznat slabý obrys stromu.

Okamžitě si vzpomněla na to, jak si na něm hrála.

Vzpomínala i na to, jak ji její bratr dříve honil a ona dělala kolečka okolo toho stromu, aby mu utekla. Její dveře se pootevřely ještě více. Všechny vzpomínky se jí přerušily a začala přemýšlet nad tím, jak se dostat na onen strom. Amanda zírala na dveře a u toho vzpomínala na to, jak dříve s bratrem hrávala na schovávanou. Zvykla otevřít okno v jejím pokoji a úplně jednoduše skočit na jednu z mnoha větví toho stromu, který má naproti němu.

Sbírala odvahu na to skočit.

Zavřela své oči a říkala si: „Osm let. Opět mi je osm let.“ Dveře již byly napůl otevřené. Amanda otevřela své oči. Už nebyla vyděšená a zmatená puberťačka jako před pár sekundami. Opět z ní byla ta osmiletá veselá holčička s motýly v břiše a díky tomu se odhodlala skočit na jednu z větví onoho abnormálně vysokého stromu.

Pokud by to měla odhadnout, tak by se vyrovnal čtrnáctipatrovému domu. Úspěšně přistála na jedné z větví. Zavrávorala a skoro spadla, ale opět se chytla a vytáhla se zpět na větev. Poté se rozhodla podívat do okna svého pokoje. Viděla tam škubající se figuru, která se nelidsky ohýbala s každým pohybem.

Vůbec nevěděla, že kdyby se koukla dolů, tak by viděla kámen s jejím jménem vytesaným do něj společně s datem jejího narození a datem dne, kdy se „to“ k ní dostalo. Datem dne, kdy Amanda spadla ze svého stromu.

Originální Creepypasta (EN): Amanda’s Tree
Další článek: Angikuni Lake / Jezero Anjikuni 

4.5/5 (4)

Jak se ti líbil příspěvek?

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!