ČlánkyCreepypasty

Držitel moudrosti

Předmět 9. z 538

Držitel moudrosti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci zeptejte se, zda můžete navštívit někoho, kdo si říká „Držitel moudrosti.“ Recepční se uchechtne a odvede vás do prázdné místnosti. Předá vám klíč a řekne vám, aby jste počkali v oné místnosti dokud neuslyšíte zvonek. Poté musíte dveře zamknout a znovu je odemknout můžete až poté, co uslyšíte zvonek podruhé.

Otevřou se samy od sebe a odhalí vám dlouhou chodbu, jejíž stěny i strop budou vymalovány různými barvami, které možná znáte, ale možná taky ne. Jděte onou chodbou až do doby, kdy uslyšíte zpěv malého děvčete. Zastavte se, zavřete oči a zůstaňte stát na místě až do chvíle kdy ono děvče dokončí svou píseň. A to i pokud vás ta píseň bude štvát. Pokud se pohnete, utečte. Běžte zpět směrem ke dveřím, kterými jste přišli, jak nejrychleji můžete.

Proskočte oknem v místnosti, ve které jste předtím čekali, a možná přežijete. Nedostanete-li se k oknu v čas, budete odtaženi zpět do chodby něčím, co ani náhodou není malé děvče. Budete taženi touhle nestvůrností až do konce samotného času a navždy budete cítit bolest každé duše, která se do hrobu dostala dřív, než měla.

Ale…?

Nepohnete-li se však až do doby kdy píseň skončí, můžete se otočit a odejít navždy. Nebo jít dál tou chodbou. Časem dojdete ke dveřím ve tvaru člověka. Otevřete tyto dveře s tím stejným klíčem, který jste použili již dříve, vejděte dovnitř a zavřete je za sebou. V prostředku místnosti uvidíte stůl s velmi jasnou svíčkou. Za tím stolem bude sedět muž, jehož obličej nebude přes záři oné svíčky vidět.

Jděte blíž, avšak vždy mějte plamen svíčky mezi vámi a obličejem onoho muže, protože pokud zříte jak vypadá, tak váš pohled zůstane fixovaný na něj až do doby, kdy si vlastníma rukama strháte všechnu kůži z těla.

Zastavte se až budete pět kroků od stolu. Muž pozvedne svou ruku a pokyne vám, abyste šli blíž, avšak vy se nesmíte pohnout už ani o kousek. Zavřete oči a zeptejte se ho na jednu otázku, nic víc. „Kdo je všechny spojí dohromady?“ Uslyšíte jak se muž zvedne ze své židle a začne se modlit. Bude to v jazyce, kterému zpočátku nebudete rozumět, avšak po dvou minutách uslyšíte jméno. Pokud uslyšíte Anubis, tak se modlete, abyste zemřeli rychle. Pokud uslyšíte Thor, tak můžete opět otevřít své oči.

Hlava toho muže bude ležet na stole,

odříznutá od jeho těla, ale stále bude hovořit. Po dalších třech minutách přestane a začne mluvit o tom jak zemřete. Bude popisovat detaily každé minuty vaší příšerné smrti a vy se nebudete moci hýbat po celou dobu jeho monologu. Na konec vám popíše toho kdo vás o váš život připraví a zajde až do takových detailů o tom proč je to důležité, že i vy sami budete přemýšlet o tom jestli je horší to, že budete zavražděni, nebo to, že je vám povoleno dál žít.

Mužova hlava poté konečně přestane mluvit.

Jedná se o Předmět 9. z 538. Už je pouze na vás co uděláte s informacemi o vaší smrti, jelikož teď už je nevyhnutelná.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Samotné zlo

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!