ČlánkyCreepypasty

Držitel protivníka

Předmět 14. z 538

Držitel protivníka

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, se vydejte napříč dálnicemi a osamělými silnicemi slumů, nebo-li té „špatné části města“. Pokud narazíte na špinavého muže, držícího láhev likéru v papírovém pytlíku, s potem promáčeným tričkem a zablácenými kalhotami, tak se ho nebojte zeptat, zda zná toho, kdo se nazývá „Držitel protivníka“.

Více než pravděpodobně se na vás vědomě usměje. Jako starý přítel, kterému jste právě řekli nějaký vtip, který jen vy dva dokážete pochopit. Neděste se. On ví přesně koho hledáte. Zdá se, že ti méně šťastní z nás tyto věci vědí. Dovede vás k průlezu a bez problému odsune kovové víko jeho špinavou botou. Hodí vám také malou blikající baterku a pokyne vám abyste se vydali do temnot.

Jakmile se ocitnete v hlubinách kanalizačního systému, zjistíte, že necítíte žádný nepříjemný smrad. Vlastně necítíte vůbec nic. Po zapnutí baterky a prohlédnutí si svého okolí odhalíte, že se nacházíte v kulaté místnosti. Na stěnách visí zčásti rozložená těla, jejich vlastníci navždy pozastaveni ve stavu polovičního vědomí cítíc všechnu bolest a hrůzu uvěznění v těchto mrtvolách. Ony mrtvoly kálí na podlahu a vy si všimnete, že se vás jedna skoro dotýká. Budete se chtít uhnout, ale najednou vás dostane ten smrad. Jedná se o tu nejhorší věc, kterou si dokážete představit: lidské a zvířecí exkrementy, síra, hnijící těla a spálené maso.

Momentálně jste paralyzováni tou hrůzou.

Až se zotavíte, udělejte vše pro to, abyste se nepozvraceli. Hlavou vám proběhne myšlenka: „My jsme pozůstatky těch, kteří nedokázali čelit Protivníkovi.“ Polknete strachem a rozhlédnete se okolo sebe, snažíc se identifikovat zdroj onoho hlasu. Náhle však začnou ta těla explodovat, jedno po druhém, uvolňujíc ještě více toho příšerného smradu a zároveň vás vykoupou v tělesných tekutinách a kusech věcí, jejichž jména radši nebudete chtít znát.

Přemůže vás náhlá závist, neskutečný hněv a potřeba zničit vaše perfektní já. Nedělejte to. Pokud to uděláte, tak jste odsouzeni k protivníkovu hněvu, nebo-li věčnému trápení, které jste spatřili předtím. Na mysl přichází pouze jediná otázka, na kterou se můžete zeptat tohoto nádherného stvoření: „Co by mohly zničit?“

Držitel protivníka se povýšenecky a melodicky zasměje a odpoví vám na otázku jako byste byli malé dítě. Nevynechá žádné detaily, ani ty nejstrašnější. Kupodivu je však jeho příběh natolik zajímavý a uklidňující, že ucítíte jak vás pohlcuje až dětská fascinovanost Držitelem. Onen příběh by se dal přirovnat k nějakému, který vám vyprávěl někdo z vašich milovaných, když jste byli malí a uvědomíte si, že jste získali klíč k poražení Protivníka, který oni Zatracení nedokázali získat.

„Co uděláš teď mé dítě?“

Zeptá se vás Držitel a bude se příjemně usmívat během toho, co vám do dlaně položí Předmět a následně ji zavře. „Nesmíš otevřít svou ruku dokud toto místo neopustíš,“ řekne Držitel místo rozloučení. Až se dostanete z kanálů, tak otevřete svou dlaň, která vám bude připadat podivně ztuhlá. Během toho, co se budete dívat na Předmět ve vaší ruce, kolem sebe uslyšíte rozléhající se ozvěnu vašeho perfektního smíchu. Jedná se o zeleného plastového vojáčka na hraní.

Toto je předmět 14. z 538. Ví jak porazit vašeho největšího nepřítele a nikdy mu nesmí být povoleno připojit se ke zbytku.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: SOS MVS

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!