CreepypastyČlánky

Držitel minulosti

Předmět 15. z 538

Držitel minulosti

V jakémkoliv městě, v jakékoliv zemi, jděte do jakéhokoliv ústavu pro duševně choré, či „domu na půl cesty“, do kterého se dokážete dostat. Až přijdete na recepci zeptejte se, zda můžete vidět toho kdo si říká „Držitel minulosti“. Při poslední slabice vaší věty by se oči recepčního měly otevřít dokořán a zírat na vás, jakoby se pokoušely vidět skrze vaší kůži až do vaší duše.

Neptejte se na žádné otázky, jelikož on s vámi stejně mluvit nebude a pokud ano, tak si budete přát, aby se tak nestalo. Provede vás dlouhou chodbou a vám bude připadat, že s ním jdete již hodiny. Celou dobu se dívejte přímo před sebe, protože pokud se podíváte na podlahu, stěny, či strop chodby, tak ocitnete ve slepé uličce a recepční vás bude pronásledovat s pekelnou krvežíznivostí dokud vás kompletně nevykuchá.

Po přesně 350 krocích se recepční zastaví, otočí a vytáhne z kapsy hodinky. Otočí ručičkou zpět o jednu hodinu a od té chvíle budete mít přesně tu jednu hodinu na splnění vašeho úkolu. Pokud to nestihnete, tak neexistují slova, která by dokázala popsat váš osud. Světla zhasnou na přesně 3 sekundy a až se znovu zapnou, tak se ocitnete v místnosti bez dveří s červeným střešním oknem ve tvaru pentagramu.

Světlo procházející skrz to okno

vytvoří uprostřed místnosti krvavě červenou hvězdu a v ní bude stát poškrábaný třešňový stůl se dvěma židlemi. Posaďte se na židli nejblíže k vám a podívejte se nahoru. Podívejte se zpět dolů a na stole, tváří dolů, bude ležet muž s dlouhými, černými, špinavými vlasy. Odpoví na jednu otázku: „Kde kdysi stál?“

Ten muž vám neřekne o místě, které lze najít na mapách, ale místo toho vám popíše místnost v nepříjemně groteskních detailech. Poslouchejte pořádně, jelikož vám vyjmenuje přesně kolik a jakých hrozných věcí visí z oštěpů vyčnívajících ze stěn v oné místnosti. Máte zbytek té jedné hodiny na to najít tu místnost a usednout na Jeho trůn. Pokud selžete, tak vám doporučuji, abyste se vyzbrojili. A to dobře.

Jeho trůn je předmět 15. z 538. Pokud se spojí, tak se může znovu vrátit.

Následující Předmět -}

{- Předchozí Předmět

Zdroj: Creepypasta wiki

Další Creepypasta: Udělali jsme chybu

Migdos

Zdravím! Moje jméno je Migdos a normálně působím na platformě jménem YouTube na kanále Project Masked. Mezi mé záliby patří práce s videem a zvukem, streaming a samozřejmě "TROCHA" explozí a plamenů. Na DT jsem díky Nautileen, takže pokud to tu jednou shoří na popel, tak víte, za kým jít...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podívej se
Close
Back to top button
Don`t copy text!