Články

Forever With Us | Prolog první části

Právě čtete vícedílnou fanfikci Forever With Us, která má zaměření Five Nights at Freddy’s. V příběhu jsou uplatněny některé teorie, které ne všichni mohou podporovat, a byla bych ráda, kdybyste to respektovali.
Zajímáte-li se o hru samotnou, prosím, nechte se odkázat na štítek Five Nights at Freddy’s články.
Chcete-li si přečíst více článků o Five Nights at Freddy’s, společně s dalšími fanfikcemi, přejděte na štítek Five Nights at Freddy’s.
Pro všechny díly této fanfikce otevřete štítek Forever With Us.

 

Five Nights at Freddys Forever With Us serie nautileen creepypasta česky darktown.cz
Five Nights at Freddy’s Fanfikce | Forever With Us | autorka: Nautileen | DarkTown.cz

« Předchozí díl || Další díl »

 

Pro někoho to je místo, kde by rádi pracovali. Pro někoho zase jen zábavní centrum.

A někdo to tam má za noční můru. 

Nikoho za jeho názor nechci odsuzovat, každý vidíme věci jinak. Ale když ti řeknu, že bys sem neměla jezdit, chci, abys mě poslechla. 

Protože to není jen pizzerie.

Mám pocit, že ty báchorky o podniku jsou založeny na pravdě. Myslím si, že… zčásti tomu tak určitě je. 

Beztak je ale vtipné to, že se všichni chovají, jako kdyby se nic nedělo. Nebo se jen nedívají pořádně? Možná se ani nesnaží zde hledat něco neobvyklého.

Možná jen já vidím, že tady, ve Freddy Fazbear’s Pizza, asi něco tak úplně nehraje.

Slibuju, že ti napíšu, až zjistím něco víc. A nechci, abys věřila mým prostým teoriím. Nejprve si všechno ověřím.

A pěkně tě prosím, zkus odolat své zvědavosti a nejezdi sem. Nechci, abys ztrácela čas a peníze za jízdu jen kvůli něčemu, co nemusí být pravda. Nebo abych tě zbytečně vystavila nebezpečí

Během několika dní se znovu ozvu, přísahám.

Zatím se měj hezky.

 

Tvá milující sestra

May

Od: MayMichinson@gmail.com

Pro: sammymich@gmail.com

« Předchozí díl || Další díl »

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!