ČlánkyCreepypasty

Scarlet Harvest | pt. 6/16 | MLP Creepypasta

Další den byl takřka stejný.

Twist vstala s úžasným pocitem, který se jí držel do té doby, dokud neuviděla Cheerilee.

Zvedla si náladu tím, že už byla středa, ale ta zase klesla, když si vzpoměla, že bude muset poslouchat celé odpoledne řečníky, jako vždycky den před Solar Sun Day. Aby toho nebylo málo, dalo tohle Cheerilee pohodlnou záminku usadit se v zadní části třídy, kde ji Twist nemohla vidět, ale ona je viděla všechny. Twist úplně cítila, jak na ni tlačí pohledem, jak jí očima propaluje díru do zadní části lebky.

Ve chvíli, kdy se ukázal třetí řečník, aby vyprávěl další nudný příběh o důležitosti Solar Sun Day, byla Twist připravená křičet, a držel ji od toho jen fakt, že by to celé bylo ještě horší. Každopádně nemá ještě žádný důkaz. Možná si to všechno jen vymýšlela. A i kdyby ne, tak Cheerilee nemohla tušit, že ji Twist podezírá. Divné chování a přehnaně průhledné komentáře by to všechno mohlo změnit, takže bylo v jejím vlastním zájmu, jestli má hrát dobře a dělat, že jí nic neznepokojuje.

Po tom, co skončila poslední dlouhá prezentace dne, vstala Cheerilee a popřála svým studentům pěkný víkend a šťastný Solar Sun Day. Twist klidně vstala ze svého sedadla – nadšená ze dní bez Cheerilee – a vyšla ze dveří spolu s Noon Harp a Raindancer, které si zaujatě povídaly.

„A pak jsem mu řekla- Hey, Twist, kde máš tašku?“

zamračila se Noon Harp.

„Nazvala jsi Pipa Twist a zeptala se ho, kde má tašku?“ zeptala se Raindancer zmateně.

Noon Harp si povzdechla a protočila očima.

„Oh, a jo. Mufela jfem fi ji zapomenout ve třídě. Vy dvě jděte, uvidíme fe zítra!“ řekla Twist.

Dvě kobylky ji pozdravily a pokračovaly v cestě, zatímco utíkala Twist zpátky do školy. Nepřemýšlela nad tím dvakrát, měla dobrou náladu z toho, že nebude nucena Cheerilee sledovat.

Vydechla s úlevou, když zjistila, že učebnu ještě nezamknuli, pak, když do třídy vešla, uviděla svou tašku, na tom místě, kde ji nechala. Přeběhla k ní a chytila ji, jen aby ji zase pustila, když se za ní ozvalo zabouchnutí dveřmi.

„Doufala jsem, že se vrátíš,“ řekla Cheerilee,

hned jak došla k rohu místnosti blízko dveřím. „Měli bychom si o něčem hodně promluvit, jenom ty a já…“

Twist pomalu docouvala do nejzazší části místnosti, co nejdál od Cheerilee. Její srdce jako kdyby mělo každou chvíli vyskočit z hrudi a ona se rozhlédla doleva a doprava, jen aby našla možnost útěku. Jedinou bezpečnou cestu ven blokovala Cheerilee a dostat se ven oknem by bylo takřka nemožné; nedosáhla ani na otevírání a navíc by nemohla být dostatečně rychlá.

„Pro-Promluvit? Já nemám… nemám o čem mlu-„

„Slídila jsi okolo divadla, Twist,“ řekla, když se pomalu přibližovala. „A byla jsi vyklepaná jak čivava, když jsem se k tobě přiblížila. Zajímá mě proč?“

Twist polkla, když najednou narazila do zdi, po jejích bocích skapával pot a strach se jí rozšiřoval do každé buňky. „N-ne! Já-já fi nemyflím, že byfte tohle všechno udělala vy, přífahám!“

Po Cheerileeiné tváři se proběhl lstivý úsměv, který se však neodrazil v očích. Ty vypadaly temněji a hrůzostrašněji, než co Twist kdy viděla. „Nikdy jsem o tom nic neřekla.“

Twist zbledla, jakmile jí došlo, jak velkou chybu udělala. Teď mohla zahodit každou pochybnost. V Cheerileeiných očích se vražedně zablesklo, tohleto se stát nemělo. Před chvílí ještě Twist toužila po tom, aby znala pravdu, teď by radši zůstala v blažené nevědomosti.

Couvla na stranu a chystala se Cheerilee udělat překvápko a pokusit se okolo ní proběhnout, avšak Cheer to čekala a jedním výkopem poslala malou kobylku proti stěně.

Usmála se. Myslela si, že vyřadila všechny výtržníky už minule, ale jeden tu stále zbýval. Tenhle se schovával pod nevinným zevnějškem, ale teďka na ni působil jako prachsprostý plevel. A tím výtržníkem byla Twist. Kterou nemohla jen tak ignorovat. Pokud by totiž zůstal třeba jen jeden, jako roznašeč by to někde rozmazal a všechno zničil. Její úsilí by bylo k ničemu. Dneska to musí spravit.

Cheerilee pohlédla na klisničku v bezvědomí

a pak na svůj stůl, kde ukrývala snad všechno k tomu, aby během jejího transportu Twist nikdo neviděl.

„Nebyl by dobrý nápad počkat do setmění?“ zamyslela se a pohlédla na zářivé světlo venku. Mohla si počkat. Stejně, nikdo by nechtěl o volném čase být ještě teď ve škole, takže ony očividně nebudou vyrušeny. Už měla předem připravené vše, co potřebovala, takže měla hromadu času na to, aby nastavila svůj plán do pohybu. Bývala by měla mnohem méně času, kdyby musela kobylku unést z domova, ale jelikož se události sešly tak dobře… Áh, udělá ze světa světlejší místo během Solar Sun Day. To bylo krásné.

Byla jen škoda, že musela kobylku odtáhnout do lesa, ale nemohla riskovat, že by vyzdvihla další pochybnosti. S prvním požárem se jen ztěží vypořádala a málem ji zdevastoval. Druhý oheň je sebevražda. Bude lepší, když kobylka prostě zmizí, beze stop, a nikdo o ní nic neuslyší.

A bylo fajn, že Cheerilee znala skvělé místo…

————————–

Předchozí: Cheerilee’s Garden

Seznam dílů:

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
13. díl
14. díl
15. díl
16. díl

Následující: Scarlet Harvest: Part Two

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Překladatel: Nautileen

Autor: Unahim

Originál: Scarlet Harvest

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!