ČlánkyCreepypasty

Scarlet Harvest | pt. 10/16 | MLP Creepypasta

Cheerilee nevěděla, kolik času takhle strávila, ale když zaslechla první bolestný výkřik, byla už plně při vědomí. S rychlostí podobnou rychlostí Wonderbolts vstala a tlačila hlavu k mřížím, aby si její utrpení mohla co nejvíce užít. Mohla by být dole s malou kobylkou, ale to by bylo možná až příliš nebezbečné, s Everfreeskými brouky by mohla být každá chyba bolestivá, anebo dokonce fatální. Už zbíráním vajíček toho riskovala až moc, ale tomu nemohla odolat. Nebyl tu pak důvod dávat broukům ještě jednu šanci.

Twist se začala vrtět a slabě zápolila s okovy,

a pomalu začínala mít strach z nehezkých – a často bolestivých – pohybů v jejím břiše. Vajíčka se konečně vylíhla a larvy Everfreeských brouků se probudily. Ve srovnání s ostatními larvami jejich velikosti byly tyhle neskutečně žravé, a jejich počet byl jakýkoliv, jenom ne málo. Když jim došlo, že se narodily přímo uvnitř jejich oblíbené stravy, ihned se pustily do hodování a provrtávání děr ve Twistiných střevech.

Kobylka v agónii zaječela, když se v ní začaly vlnit trýznivé bolesti, a v kombinaci s hrůznými pocity, které ještě nikdy necítila, to bylo víc jak peklo. Jako kdyby byl celý její žaludek v křečích, zatímco jí nějaký nenávistný sadista opakovaně zabodával dýky do břicha. A aby toho nebylo málo, mohla by i přísahat, že cítí každý pohyb v jejím břiše. Každou larvu, která si prokousávala cestu. Nemohla říct, jestli to bylo skutečné, nebo výplod její šokované mysli, ale o to nešlo, bolelo to jako čert tak či tak.

„Ne! Cheerilee! Pomoc!“

pokusila se zakřičet, ale ozval se jen suchý, dusivý zvuk. Její trýznitelka tam stála nahoře, uchvácená jejími výkřiky a bolestnými výrazy. Mělce dýchala a tlačila se na mříže.

Kobylka hodila hlavou ze strany na stranu; ten pocit, jak ji něco zevnitř sžírá zaživa, se zvyšoval a zvyšoval, a larvy už začaly hryzat do svalů jejího zadečku. Twist už pociťovala, jak zelená, a za chvilku už to prostě nešlo vydržet a ona ze sebe vyhodila to, co měla v žaludku, tudíž mix natrávené potravy, žaludečních šťav a krve, který skapával po posledních čistých místech na jejím břiše.

Jak byly larvy nasycenější a nasycenější, nejhorší bodavé bolesti začaly ustupovat. Twist tam zůstala s pocitem nechutné prázdnoty a tentokrát spalující bolestí, která byla silnější, než cokoliv, co kdy dokázala snést, přesto se cítila oproti předcházejícím bolestem omnoho lépe. Vypustila ze sebe poslední zakřičení a pak zase začala plakat, tentokrát mnohem tišeji.

Mezitím popadala Cheerilee ve své sledovací oblasti dech, podlomila se jí kolena. I přes nedostatek fyzické aktivity jí na těle vyrazil pot. Obejmula své tělo předníma nohama a jen ztěží by byla schopná zakrýt to, jak moc se klepe.

Byla z tohohle úplně vzrušená.

Věděla, že kvůli úniku od spravedlivého trestu o dost přišla, ale netušila, že o TAK hodně. Cítila se jako žíznivý pony na poušti, kterému byla nabídnuta sklenice vody: neúměrné vzrušení kvůli dlouhé době abstinence s ní dělalo divy. Doufala, že se při vypořádání se s ostatními ovládne líp.

Vytáhla ze vzpomínek pohledy na Twistin terorizovaný obličej a nemohla se neusmát. Věděla, že klisničce chybí hodně velká část střev a jistě dost krvácí. To jí připomělo, že neví, zda Twist vydrží do další fáze naživu, a Cheerilee i pochybovala o tom, že by toho ten mrňous byl schopný. Doufala, že ano, ale byly tu možnosti, že dřív zemře. Cheerilee zklamaně svraštila obočí, ale pak se usmála. Možnosti nemožnosti, stejně tu je ještě spoustu dalších šancí si pořádně užít něčí utrpení.

Zavřela oči a znovu ulehla ke spánku, doprovázeného nářky a poznámkami Twist. Snila o spravedlnosti a trestu a dalších stejně vzrušjících věcech, avšak zcela odlišné povahy.

————————–

Předchozí: Cheerilee’s Garden

Seznam dílů:

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
13. díl
14. díl
15. díl
16. díl

Následující: Scarlet Harvest: Part Two

Chcete-li překlad jakkoliv využít, je vaší povinností nejprve se dohodnout s překladatelem.

Překladatel: Nautileen

Autor: Unahim

Originál: Scarlet Harvest

Nauti

Možná ode mě neuslyšíte hru na píšťalku, kterou byste snad od DarkTownského krysaře mohli čekat, ale místo toho vám povím spoustu příběhů a prohledám spoustu faktů, abych prokázala některé teorie. V Creepypasta komunitě se uvádím jako NautiFears, ale říkám si Nautileen. Lidi mi obvykle říkají Nauti ^^ Mohli jste mě však znát i jako Stiak nebo Akkaris. Překládání Creepypast se věnuji od roku 2015 a psaní samotnému od svého dětství, a obojím se zde hodlám prezentovat, akorát výhradně s děsivým kontextem. Kromě překladů Creepypast, zvrácených dětských pohádek a vlastních psaných příběhů tu však najdete i mé researche a myšlenkové pochody, například ve vyhledávání zajímavostí o Slender Manovi či satanismu anebo sepsání článku Save the Creepypasta Fandom. Aby toho nebylo málo, vypomáhám s instagramem DarkTownu a uspořádávám art soutěže, do kterých se můžete zapojit i vy. Také velmi aktivně spolupracuji s Migdosem, pyromanem DarkTownu, který předčítá Creepypasty na Youtube. Snad se v našem městě budete cítit příjemně... a případně mi promiňte nějakou tu krysu, která mi uteče...

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Don`t copy text!